⚽ SL 19/20 H:17 | Galatasaray 5-0 Antalyaspor | MS | 28 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:17 | Galatasaray 5-0 Antalyaspor | MS | 28 Aralık

Erken gol bulamazsak çok gergin geçecek herkesin kayışının kopacağı maç olabilir. En iyi senaryo oldu yendik diyelim o bile bence artık bir şey değiştirmiyor son hafta büyükler puan kaybetmeyecektir. Kötü bir çıkmaza girdik an itibariyle üzüyor.

Erken gol bulamazsak çok gergin geçecek herkesin kayışının kopacağı maç olabilir. En iyi senaryo oldu yendik diyelim o bile bence artık bir şey değiştirmiyor son hafta büyükler puan kaybetmeyecektir. Kötü bir çıkmaza girdik an itibariyle üzüyor.
16 macta 6 galibiyet. rezil bir istatistik. %50 bile degil galibiyet yüzdesi.

Göztepe 3
Denizli 3
Ankaragücü 2
Konya 2

10 puan heba oldu. Hepsi Terim sebebiyle.

Bedellide iken birkaç maçı kaçıracağım için mutluyum hatta transfer sezonunun bir dönemini de kaçırıyorum değmeyin keyfime...

Babel Selçuk ve belhanda ile aşk yaşayan bir adam ...Yanında da yancilar para bu kadar önemli demek hic mı GS sevgisi olmaz sizde desenize hoca bu selcuk ile olmaz Taylan var belhanda bitmiş Atalay var risk alalım feguliyi çekelim oraya gerekirse sağa genç birini koyalım ulan mariano sağ açık oynat nagatomo sağ bek yap dene risk al dene be dene her hafta Selçuk Selçuk ...

Selçuk yine oynar 75-80 dk, yan pas geri pas, biz de izledikçe çıldırırız.
Ha bir de Babel var atağa çıkarken geriye oynar. 33-34 yaşındaki adamlarla oynarsanız böyle olur.

İşyerinde ki amirim (kendiside fanatik Galatasaray taraftarıdır) yıllık izin muhabbetinde bu maçın olduğu gün yıllık izin yazabileceğini söyledi.Bende bu şerefsiz,hain ordusu için 1 gün fazladan gece vardiyasında çalışmaya gerek yok diyerek reddettim.İznimi gece vardiyasında kullandım.Alanya maçında izin yazdırdık da ne oldu?Adamlar kendi sahamızda bizi rezil etti.O maç için fazladan 1 gün gece vardiyasında çalıştım.Uzun lafın kısası bu hain topluluğu için artık izin yazdırmayacağım.Allah hepsini bildiği gibi yapsın.

Bu maçı alalım bari de devre arasına az da olsa moralli, umutlu girelim. Evet geçen sezondan bile daha kötü bir ilk yarı performansı koyduk. Ama değiştirmek zor değil. Yeter ki Terim kendine gelsin, artık formayı Selçuk, Belhanda, Mariano gibi ruhsuzlara vermesin, yapılacak 3-4 nokta atışı transferle yine şampiyon oluruz.

Üst Alt