SL 19/20 H:19 | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 25 Ocak - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:19 | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 25 Ocak

Başakşehir kupadan elenerek düşüşe geçti bugün de gösterdi bunu bundan sonra da devam eder düşüşü şampiyon olamazlar yarın bizim maç çok kritik kazanırsak fener maçına kadar kayıpsız gitme şansımız var yarın kazanırsak haftaya da fener-trabzon berabere kalırsa herşey yeniden başlar

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
doğru, haftaya ts-fb berabere biterse biz 36 fb 38 olur. haftaya bizim ça evde kayseri ile.

Daha bitmiş birsey yok. Fener bahçe büyük maçları alır küçük maçlarda puan kaybı yaşar. Yeter ki biz yeni gelenlerle takım olmayı becerelim. O zaman kafa kafaya şampiyonluk için oynarız Fener bahçe ile.

herkes irfan mahmut visca kötü diyor doğrudur ama maçın 2 gol yenmesindede en büyük katkısı olan bu adam eprianu1579983155059.png
l

herif 1. golde sağa gitmesi gerekirken sola gidiyor. solda 3 tane başakşehirli var bomboş attırıyor

2. golde rodrigezin sadece sağ ayağı var bu seferde herifin en güçlü tarafına yönlendiriyor. Herif kadayıf olmuş

Fener fizik gücüyle oynuyor kalite düşük. Vurdugu şutlar hep kalecinin üstüne. Bu ligde fiziken üstün olacaksın. Gerci fener 2. yarı düşmüştü ama Başakşehir ölü gibiydi. Bizim maçtada böylelerdi

KIRKLARELİ maçında tam kadro bir halt yiyemediler. Başakşehiri favori görüyordum kadro bakımından ama yine sıvayacaklar belli.

Abi nolursa olsun adam dirsek attı ayağa bastı atılmasını geçtim sarı bile görmedi ya adam attığı golde bile adamı tutup itti resmen Terim ‘ e gelince aslan kesilen başkanımız bunlara bir iki kelam edebilse keşke

Normalde bu herifin bunları her maçta yaptığı için hakemler daha fazla dikkat etmeliler buna ama malum takımda oynadığı için bilerek görmezlikten geliyorlar. Ali kOÇ haksız oldukları maçtan sonra bile çıkıp dert yanıyor. Bir maçta buna gereken kırmızıyı biri verirse ortalığı ayağa kaldırırlar şikeciler.
Bizdeki bu yönetim varken adamlar tabiki istediklerini yapar.

Yaw bu Fener daha baya puan kaybeder hatta yukarıdaki rakiplerinden çok aşağıdakilere puan verirler ama işte bizim ışık vermemiz lazım çünkü ana rakipleri biziz, Ligde biliyoruz ki camia olgusu işin içine çok giriyor Başakşehir geçen sene nasıl şampiyonluğu kaybetti biliyoruz baskıdan yok oldular. Sivas içinde benzeri olabilir çok iyi oynuyorlar ama işte camia olgusu onlarda da yok yani sonunu getiremeyebilirler. Trabzon elbette camia olgusuna sahip ama işte onlarda da 30-35 yıldır şampiyonluk deneyimi yok burada Galatasaray devreye giriyor. Fenerbahçe 4. sıradaydı bu maça kadar ama adamların sürekli uğraştıkları isim Fatih Terim ve Galatasaray, Çünkü biliyorlar eğer Galatasaray devreye girerse tokadı yeriz diğerlerini bir şekil götürürüz sağolsun bizim taraftarda buna çanak tutuyor çoğu zaman ama olsun. Hala benim ciddi şekilde beklentim var sadece şu Kadıköy'e seri ile gidelim.

Elaman serdari ve maicaonu begenmedi onun yerine 16m euroya 2 stoper aldilar bu utanmadan stoper istiyor. Lan serdari bedava verdin ustune okadar para ile iki tane beyin ozurlu stoper aldirdin.
Tolgayi bedava verdin onun yerine 5,7 Adam aldirdin yedege hepsi cop cikti.
Rodriguez satip aldigin butun oyuncular bok cikti.

Utanmadan cikip yonetimi taraftar onune atip istifa etmesini istiyorsun.

2 yildir fb, bjk ve ts kotu olmasaydi bok sampiyon yapardin takimi!! Tudorun ekmegini yedin simdi caresizce ordan oraya saldiriyorsun, 30 tane transfer degil 100 tane yapilsa ne yazar. Oyuncudan sistem bi bok anlamadigini goruyoruz.

Fb kazanmasi iyi oldu, onlar kotu diye bu sene yasalinan rezilikler gormemezlikten gelindi. Ardani al git adanada mekan ac, 2 senedir bi bok kazandirmadin takima.

Lan Basaksehir dahil 5 macta 1 tane golun yok lan, kazanmayi s... Et hepsinde ezildin. Kendi evinde fbye rezil oldun, sampiyonlar liginde rezil ettin..

Simdi kacmak icin Yada tazminati almak icin yol yapiyorsun.

Istifa et en azindan 2,3 yil icinde senin topladigin butun coplerden kurtulup yeniden iyi bir kadro kurariz
Ona buna bahane bulmaya gerek yok adamlar iyi oynadı Okan falan geçin işin pis tarafı fikstürde lehlerine olmaya başladı zor maçları bitiriyorlar
Fikstür işi hikaye ya olmayınca olmuyor, beklenmedik bir kayıpta tepetaklak giderler inşallah yoksa şampiyonlar yüzde 85

Yaw bu Fener daha baya puan kaybeder hatta yukarıdaki rakiplerinden çok aşağıdakilere puan verirler ama işte bizim ışık vermemiz lazım çünkü ana rakipleri biziz, Ligde biliyoruz ki camia olgusu işin içine çok giriyor Başakşehir geçen sene nasıl şampiyonluğu kaybetti biliyoruz baskıdan yok oldular. Sivas içinde benzeri olabilir çok iyi oynuyorlar ama işte camia olgusu onlarda da yok yani sonunu getiremeyebilirler. Trabzon elbette camia olgusuna sahip ama işte onlarda da 30-35 yıldır şampiyonluk deneyimi yok burada Galatasaray devreye giriyor. Fenerbahçe 4. sıradaydı bu maça kadar ama adamların sürekli uğraştıkları isim Fatih Terim ve Galatasaray, Çünkü biliyorlar eğer Galatasaray devreye girerse tokadı yeriz diğerlerini bir şekil götürürüz sağolsun bizim taraftarda buna çanak tutuyor çoğu zaman ama olsun. Hala benim ciddi şekilde beklentim var sadece şu Kadıköy'e seri ile gidelim.
gerçek bi gs taraftarısın kamki :tbr:

Hala insanlar, hakem konusuyor, boyle olmus soyle olmus diyor.

Adamlar, Basaksehire solbeksiz, 1 stoperli ve kazma sol kanat tolgayla sahadan sildi.

ne anlatiyonuz yaw

Üst Alt