⚽ SL 19/20 H:19 | Konyaspor 0-3 Galatasaray | MS | 26 Ocak - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzonspor"" Ülke olarak seferberlik ilan ettiğimiz, kurtarılacak her can için dua ettiğimiz bu günde,tek derdi ertelenen maç olan Fenerbahçenin,açiklamalarını insanlık adına utançla takip ettik...

Oyun güzel ancak hala kanat ve stoper eksikliği var. Kanat eksikliği derken omerden değil feghouli den bahsediyorum. Uyuz gibi yürüyor her maç.

Su macta o kotuydu bu felaketti diyemem. Herkes hata yapiyor arada sirada. Gayet te guzel oynadik. Yetenek varsa, biraz da konsantre olunca sanssizlik disinda su ligte mac kaybetmemiz icin bir sebep yok. Korktugumuz basimiza gelmedi. Siir gibi oynamadik ama uzun zamandir goremedigimiz rahat bir galibiyet aldik. Tedirgin olmadik. Kondusyon sorunumuz var. Kadro da dar olunca biraz zorlanmak normal ama ben mutluyum. Tek ik kadro ve topculari tebrik ediyorum.

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Saracchi 1.5 yıllık kiralık süper olmuş yanlız.Önümüzdeki senede kafamız rahat solda en azından.Zaten 1 kaç seneye bu adamı 25 30 milyon eurolardan aşağı alamazsın.Akbaba ligin başından beridir olsaymış nisanda kutlamalara çıkardık.10 no lu arap yüzünden en az 12 puanımız uçtu.

Üst Alt