SL 19/20 H:20 | Gaziantep FK 5-1 Sivasspor | MS | 2 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzon'un şampiyonluk şansı Sivas'tan daha fazla. Kadro kalitesi ve siyasi olarak lobi konusunda güçlüler. Ayrıca kendi sahalarında Sivas'la maç yapacaklar. Tavşan atletliği Sivas'ın yapması bizim daha çok işimize gelir.
Ya ben kendimi anlatamıyorum sanırım. Sivasspor zaten bu hafta olmazsa en geç 22 veya 23. hafta zaten yarıştan çıkacak. Onların ilk yarı performansı iyiydi, güzeldi ama bitti artık. Düşüşe geçme vakitleri geldi. Geçen hafta da zorla aldılar bir puanı.

Ben de diyorum ki Sivasspor ile puan farkını 23. haftada 5'e indirmekle 20. haftada 5'e indirmek arasında ne fark var? Siz Sivas'ın uzun zaman boyunca lider gideceğini düşünüyorsunuz, ben imkan, ihtimal vermiyorum. Madem öyle ne kadar çabuk düşerlerse o kadar iyi.

Trabzon konusuna gelirsek de ikinci yarıya iyi girdiler ama onlar da patlayacaklar illa. Ayrıca dediğim gibi Arena'ya geliyorlar. Şampiyonluk havasında olursak bize +3, onlara 0 yaz bile şimdiden.

Fb 5.liğe kadar düşecek maçlar böyle biterse. Alanya da haftaya fener maçını salmamış olur. O maçta da fener puan kaybederse onlardan kurtuluruz.
Haftaya olacak maça herkes banko Fenerbahçe diyor ama Alanya o kadar kolay bırakmaz o maçı. Bizde Muslera olmasaydı bizi de yeniyorlardı Arena'da. Altay'a o kadar top geldiğini düşünemiyorum ben mesela 4-5 atardı Alanya kesin.

Biz deplasmanda kazanmaya başladıktan sonra Sivasspor’un yaptığı tavşan atletliği Trabzon da yapar zaten. Ama en azından Trabzon bize geliyor en kritik haftada. Fenerbahçe’nin bizim arkamıza geçmesi lazım bizim maça kadar ki geçecekler de bence. Biz Kadıköy’e Fener’in ya önünde gideceğiz ya da aynı puanda.
buna kesinlikle katılıyorum, kadıköyde 4 puan fbnin gerisinde olursak iş sıkıntı yendiler mi 7 olur. o yüzden bizim önde olmamız lazım kadıköye kadar.

Haftaya da Başak maçları var.

Şu iki haftayı kayıpsız geçersek 2 hafta içinde iyi pozisyona geleceğiz.

21. Hafta sonunda:

1. Sivas 42
2. Başakşehir 40
3. Fenerbahçe 40
4.Trabzon 39 (1 maç eksik G.Birliği(B)
5. Galatasaray 39

22. Hafta Trabzon-Sivas var

Fener’e yenilmezsek bu hafta şansımız artabilir.

Üst Alt