SL 19/20 H:20 | Gaziantep FK 5-1 Sivasspor | MS | 2 Şubat - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya ben kendimi anlatamıyorum sanırım. Sivasspor zaten bu hafta olmazsa en geç 22 veya 23. hafta zaten yarıştan çıkacak. Onların ilk yarı performansı iyiydi, güzeldi ama bitti artık. Düşüşe geçme vakitleri geldi. Geçen hafta da zorla aldılar bir puanı.

Ben de diyorum ki Sivasspor ile puan farkını 23. haftada 5'e indirmekle 20. haftada 5'e indirmek arasında ne fark var? Siz Sivas'ın uzun zaman boyunca lider gideceğini düşünüyorsunuz, ben imkan, ihtimal vermiyorum. Madem öyle ne kadar çabuk düşerlerse o kadar iyi.

Trabzon konusuna gelirsek de ikinci yarıya iyi girdiler ama onlar da patlayacaklar illa. Ayrıca dediğim gibi Arena'ya geliyorlar. Şampiyonluk havasında olursak bize +3, onlara 0 yaz bile şimdiden.
Fb ne kadar geç lider olursa o kadar iyi olarak düşünüyorum. Çünkü şampiyonluk yarışındaki takımlar arasında en kolay fikstür fb'nin. Dün de bence Ts deplasmanında iyi oynadılar ve hakemler de arkalarında. Ben favori olarak onları görüyorum. Lider olmaları onlar için ayrı bir motive olur. O yüzden Sivas veya Ts olabildiğince liderliği bırakmamalılar. Eğer kadıköyden sağ çıkarsak o zaman fb de yarış dışı kalacağı için meydan bize kalır.

Umarım gözünüzde; Emre ve Mert Hakan balonu sönmüştür

İkiside iyi oyuncu ama kesinlikle bizde 11 oynayacak seviyede değiller.
Hele ki; senelik 1.7 milyon Euro alacak oyuncular hiç değiller.

1 milyon euro imza parası,senelik 3 milyon lira garanti ve maç başı 150 bin lira ideal

Sivasin kazanması anca fenere moral olur zaten,ortada Galatasaray diye bi takım yok.ben küfür edip uzaklaşacağım forumdan ya,şampiyonluk yolunda çekemem bu yorumlari,aksam Galatasaray kazanacak,puan farkı 5e inecekmiş önemi yok.kazansin sivas ha?takimin başında fatih terim varken fenerden,trabzondan,basaksehirden çekinecekseniz çok yanlış gelmişsiniz siz

Sivas dağılır bu saatten sonra Başakşehir taraftar yok bi yere kadar götürürler fener iç saha serisiyle şampiyonluğu son ana kadar kovalar trabzon patlar diyenler olmuş en önemli adamlarından abdulkadir ömür dönecek 3-4 maç sonra ve stopere takviye yaptılar biz seri yaparsak fb ts ve biz arasında gecer yarış

Sivasin kazanması anca fenere moral olur zaten,ortada Galatasaray diye bi takım yok.ben küfür edip uzaklaşacağım forumdan ya,şampiyonluk yolunda çekemem bu yorumlari,aksam Galatasaray kazanacak,puan farkı 5e inecekmiş önemi yok.kazansin sivas ha?takimin başında fatih terim varken fenerden,trabzondan,basaksehirden çekinecekseniz çok yanlış gelmişsiniz siz
gsli değil akçabaatsebatsporlu olmalıydı bunlar reisss

Ahmet Arif Kesen'e bir lafın var mı reis?

Umarım gözünüzde; Emre ve Mert Hakan balonu sönmüştür

İkiside iyi oyuncu ama kesinlikle bizde 11 oynayacak seviyede değiller.
Hele ki; senelik 1.7 milyon Euro alacak oyuncular hiç değiller.

1 milyon euro imza parası,senelik 3 milyon lira garanti ve maç başı 150 bin lira ideal

Üst Alt