SL 19/20 H:22 | Ankaragücü 2-1 Fenerbahçe | MS | 15 Şubat - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EQ1w7g2WAAgpaPC

EQ2CSM5WoAU_mqX

Reşit Akçay hocamız Tavşanlı Linyitsporu 3. Ligden alıp 2. Lige ordan 1. Lige çıkarmıştır. 1. Ligde de playoflara kalıp son maç penaltılarla elenmiştir. Ayrıca bunları ardarda yapmıştır. Ülkemizde bilinmeyen futbol değerlerinden biridir. Tam bir proje hocasıdır

Birde asporda yeni bir mağduriyet yarattılar. Ankaragücünün attığı 1. Golden önce sedat topu elle alıyormuş. Defalarca izledim, en ufak temas yok. Topun yükselişi, alçalışı, dönüş hızında hiçbir değişiklik yok. El falan yok gündem olacağız diye uyduruyorlar.

Bu altayda tam sığır.Kaledeki hareketlerine filan dikkat edin komedi resmen.1.98 lik ağaç kütüğünü kaleye koysan bundan daha çok top çıkarırdı.

Yav misafirlikteydim herkes fenerliydi...ara sira burayi okuyup böyle tam gulecem tutmaya çalışıyorum falan en son tutamadim hapsirmis gibi yapip kalkip wcye geldim öldüm gülmekten öldüm bu nedir abi muhahahahha.... mac bittikten sonra bir fenerli sunu dedi: bakalım gs lobisi mi yoksa ts lobisimi daha guclu gorecez dedi bizim zaten lobimiz mobimiz yok eheuehueh dedi yorum yok bunlarin psikoloji berbat durumda

Üst Alt