⚽ SL 19/20 H:22 | Galatasaray 1-0 Yeni Malatyaspor | MS | 16 Şubat - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre o açığı kapatacak gibi. Dün de çok doğru koşular yaptı. O koşularla iki pozsiyona girdi; Oneykuru'nun ceza alanına verdiği pastaki şutu bir de penaltı aldığı pozisyon. Araya bıraktığı topu da ekleyelim. Onyekuru'ya faul vardı ama hakem vermedi. O pas da çok etkiliydi.

Yine de söylediklerine katılıyorum ve aslında tarif ettiğimiz adam tam olarak Falcao ama hiç katkı alamıyoruz ondan.
Valla çok üzülüyorum Falcao olayına.. Hayır herif bir de cidden istekli görünüyor, sakatlık vs sorunları olmasa taraftarla da bağ kurabilecek bir adam ama gel gör ki zerre verim alamadık.

Valla çok üzülüyorum Falcao olayına.. Hayır herif bir de cidden istekli görünüyor, sakatlık vs sorunları olmasa taraftarla da bağ kurabilecek bir adam ama gel gör ki zerre verim alamadık.
Katılıyorum. Son 10 haftaya damgasını vurması en büyük dileğim. Sene sonu da ya MLS'e ya da Arap'lara satabiliriz umarım.

Artık ders alın ve 30 üstü oyuncu almayın. Kaç tane başarısız örneğe ihtiyacınız var?

Katılıyorum ,Van Persie hatırlayın herif daha ilk günden oynamaya gelmediği çok.belliydi konusmalarinda bile
Fakat falcao tekrar kendini ispat derdinde bence yoksa Çin'de katarda filan bizim verdigimizin 5 katı para kazanırdı
Müzmin sakat diyenlerse cidden ağır mal
Bu adam.gecen yıl 39 maç oynadı
Ama bizim şansımıza adam aynen lemina gibi ne kamp ne antrenman gördü

Üst Alt