⚽ SL 19/20 H:25 | Sivasspor 2-2 Galatasaray | MS | 8 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu maçtan birçoğumuzun kendimizden emin bir şekilde galibiyet gözlememiz bile güzel... Ocak ayı harbiden ilaç gibi geldi.. inşallah ruhumuzu ortaya koyup 3 puanla döneceğiz

Kalan en zor maçlarımızdan biri
Ben Sivas'ın son 2 sene 4 büyüklerle oynadığı maçların çoğuna gittim
fener hariç hepsine bilenen ve fenere yatan bir takım
Şansımız yaver gider umarım

Son haftalardaki olumlu hava ve artan performans insanı bu maçla ilgili olumlu düşündürüyor sonucu ne olur bilemem ama en azından umudumuz var gelecek bir galibiyetle sonrasında 50 bin taraftar önünde BJK galibiyeti ne Trabzon bırakır ne de Başakşehir eze eze gideriz ...

ne korkuyonuz yav başak hariç her maçtan 3 puanla ayrılacaz sadece basak 1 puan alabilir. fenere depte 5 atıyodum az daha sivasa en az 3 sallarız ayhan akman ruhuyla

Belhanda kesinlikle dönmemeli ilk 11e her an saçma bir top kaybıyla gol yedirebilir,kırmızı yiyebilir Kadıköydeki gibi boş kaleye atamayabilir.O maç ucuz yırttık mümkün olduğunca oynamamalı dengesiz herif lig sonuna kadar

Kolay maç olmaz arkadaşlar. Her maç bu kadar iyi oynamamız mümkün değil. Kaldı ki ters bir gol yersin zor çıkarırsın o yüzden temkinli ve iyi hazırlanarak gitmemiz lazım.

Sivas deplasmanları her zaman şampiyonluk yolunda güzel olmuştur genelde de şansımız dönmüştür karda kışta ne şartta olursa olsun istediğimiz sonucu almışızdır gene gider alırız

Üst Alt