⚽ SL 19/20 H:28 | Galatasaray 3-3 Gaziantep | MS | 21 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün Okan penaltıyı kurtardıktan sonra ceza sahasında hiçbir futbolcumuzun olmaması beni o kadar üzdü ki. Hiç mi inancınız yok bizim kadar yazıklar olsun. Eğer oyuncular inanmaya başlarsa neden olmasın ben de inanırım ki zaten Fatih hocanın ümitsizliği bence tam da bu yüzden.
O topa bizimkilerin yetişmesi imkansızdı ama genel olarak umursamaz bir tavrı var takımın tabi. Sezonun ilk yarısında da vardı. Eğer bütün oyuncular umursamaz ve kötü gözüküyorsa sorunu oyuncularda aramanın çok bir anlamı yok..

gazintep dün çok kötü oynamış. Göztepe ile beraber hedefi kalmayan takımlardan biri. 2-3 puan bile yetiyor ligde kalmaları için.

Eksikler sıkıntılı ama rahat rahat yenmemiz lazım bu maçı. Mümkünse bu maçta sakat-cezalı olmamalı. Kritik 2 maç olacak.

ezgif-3-350c8253d483.gif

Kötüyüz Evet ama yine kritik bir haftaya giriyoruz. Hem Basak hemde Trabzon takilabilir. Birisi bile takilsa ilginc seyler olabilir. Sivas da Konya da Puan birakacagini düsünüyorum. En azindan Sampiyonlar Ligi için kritik bir Hafta olacak. Döve döve almamiz gerekiyor.

Göbekli dayı Ahmet Çalık oynamasın. Mümkünse kalan 7 maç hiç oynamasın. Emin Bayram'a şans verilsin. Lemina ile birlikte.

Şaklaban Saracchi'yi de görmek istemiyorum. Linnes onu cebinden çıkartır.

Götü büyük Feghouli'de dinlensin biraz burnu sürtülür belki Sekidika'yı kazanırız bakarsınız.

Emre Akbaba ve Ömer Bayram ilk 11 başlamalı. İşte görmek istediğim kadro:

Okan
Mariano Emin Lemina Linnes
Seri Ömer
Sekidika Emre Onyekuru
Falcao

O topa bizimkilerin yetişmesi imkansızdı ama genel olarak umursamaz bir tavrı var takımın tabi. Sezonun ilk yarısında da vardı. Eğer bütün oyuncular umursamaz ve kötü gözüküyorsa sorunu oyuncularda aramanın çok bir anlamı yok..
Çizgide Rizeli topçuların beklediği bölgede bizim bir tane bile futbolcumuz yoktu diye hatırlıyorum. Hal böyle olunca yetişmek imkansız. Zaten önemli olan yetişmek değil o mücadeleyi görmekti. Senin de bahsettiğin o umursamaz tavır bize çok önemli bir 3 puana mal oldu. Umarım liglerin bitmesine yakın herkesin alışık olduğu o Galatasaray’ı izleriz. Eğer o bildiğimiz alışkın olduğumuz mücadeleyi görebilirsek neden olmasın?

Göbekli dayı Ahmet Çalık oynamasın. Mümkünse kalan 7 maç hiç oynamasın. Emin Bayram'a şans verilsin. Lemina ile birlikte.

Şaklaban Saracchi'yi de görmek istemiyorum. Linnes onu cebinden çıkartır.

Götü büyük Feghouli'de dinlensin biraz burnu sürtülür belki Sekidika'yı kazanırız bakarsınız.

Emre Akbaba ve Ömer Bayram ilk 11 başlamalı. İşte görmek istediğim kadro:

Okan
Seri Ömer
Sekidika Emre Onyekuru
Falcao

Belhanda In

Çizgide Rizeli topçuların beklediği bölgede bizim bir tane bile futbolcumuz yoktu diye hatırlıyorum. Hal böyle olunca yetişmek imkansız. Zaten önemli olan yetişmek değil o mücadeleyi görmekti. Senin de bahsettiğin o umursamaz tavır bize çok önemli bir 3 puana mal oldu. Umarım liglerin bitmesine yakın herkesin alışık olduğu o Galatasaray’ı izleriz. Eğer o bildiğimiz alışkın olduğumuz mücadeleyi görebilirsek neden olmasın?

İyi bir oyunla 7'de 7 yapabiliriz zaten de iyi oynayacağımıza dair umudum yok 2 yıldır iyi oyunu görebilmek için aylarca beklememiz gerekiyor. Covid arasından böyle dönen bi takım toparlayamaz. Ve dediğim gibi bütün oyuncular kötü gözüküyorsa onun asıl sorumlusu teknik ekiptir. Fatih hoca istifa etsin falan demiyorum zaten fazlasıyla kredisi var ama durum bu..

Okan
Linnes Emin Lemina Süleyman
Seri
Taylan Belhanda
Sekidika Falcao Onyekuru

Okan
Seri
Feghouli Belhanda Emre Onyekuru
Falcao

Üst Alt