⚽ SL 19/20 H:3 | Kayserispor 2-3 Galatasaray | MS | 30 Ağustos - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
diagne cikinca bence iyi oynamaya basladik ofansif anlamda. bi takim cozulurde boyle mi cozulur.

ikinci yarının başında afalladık aslında biraz. soyunma odasında ne konuştuk acaba dedim o bölümü görünce.

orada 2-0 olabilirdi. ama kayseri biraz gaza gelip fazla risk aldı o bölümde. önde oynayalım derken arkayı boş bırakmaya başladılar. inceden tehdit etmeye başladığımız anda savunmaya kapansalar bir şey yapamazdık. ama boşluk vermeye başladılar ve penaltı + kırmızı geldi, çözüldüler.

Maçı izleyemedim, yaygara kopyurdu her yerde. Pozisyonlara baktım şimdi.

Babel'e yapılan faul net sarı. İkinci sarı da zaten adam ön kolunu topu kesmek için net şekilde kullanmış penaltı+sarı doğru.
Henrike yan hakeme yoğun itiraz ediyor, sarı doğru ki mimik bile yapmadı karttan sonra. İkinci sarıda arkadan topu ayağından çıkarmış adama vuruyor doğru kart.
Umut Bulut itirazdan kart görüyor, karttan sonra yine en ufak mimik yok. İkinci sarı da ceza sahasına doğru hareketlenen, tehlikeli pozisyona girecek Ömer'i arkadan çekiyor, e bu da doğru sarı?

Emre'nin ilk sarısı doğru. İkinci sarıda ise evet sarı almaya gidiyor, ancak çabuk dank ediypr kafasına ve rakibi bozacak kadar müdehale bile etmiyor pozisyonda. Mimlendiği için ikinci sarıyı yedi. Emre'nin suçu da çok. Ben vay niye verdin demiyorum kırmızıyı şahsen ama sarı ağırdı.

Eee? Ağlanacak sızlanacak ne var arkadaş şu maçta?

Kayseri bu maça çok hırslı ve sert başladı, ilk yarım saat yüzbin tane sert faul yaptılar, hakem oraları hep es geçti. Uefa talimatlarına göre bir takım faul yaparak rakibi sindirme taktiği uyguluyor ve bunu sistematik olarak yapıyorsa sarı kartları çıkarmak gerekiyor. Hakem bunu yapmadı. Maç da kontrolünden çıktı. Adamlar o kadar faule kart göstermeyince faulü normalleştirdi beyinlerinde.

İll yarı faulden oynanamadı kimse bunu konuşmuyor. 45 dk ne zaman başladı bitti anlamadım bile.

O Pedro mudur ne karın ağrısıdır 4 tane ser faul yaptı arka arkaya, adam ölümüne dalıyordu bizimkilere. Hakem hakem olsa ilk yarı atardı zaten bunu.

Maçı izleyemedim, yaygara kopyurdu her yerde. Pozisyonlara baktım şimdi.

Babel'e yapılan faul net sarı. İkinci sarı da zaten adam ön kolunu topu kesmek için net şekilde kullanmış penaltı+sarı doğru.
Henrike yan hakeme yoğun itiraz ediyor, sarı doğru ki mimik bile yapmadı karttan sonra. İkinci sarıda arkadan topu ayağından çıkarmış adama vuruyor doğru kart.
Umut Bulut itirazdan kart görüyor, karttan sonra yine en ufak mimik yok. İkinci sarı da ceza sahasına doğru hareketlenen, tehlikeli pozisyona girecek Ömer'i arkadan çekiyor, e bu da doğru sarı?

Emre'nin ilk sarısı doğru. İkinci sarıda ise evet sarı almaya gidiyor, ancak çabuk dank ediypr kafasına ve rakibi bozacak kadar müdehale bile etmiyor pozisyonda. Mimlendiği için ikinci sarıyı yedi. Emre'nin suçu da çok. Ben vay niye verdin demiyorum kırmızıyı şahsen ama sarı ağırdı.

Eee? Ağlanacak sızlanacak ne var arkadaş şu maçta?

Ekleme ;
Ofsayt olmayan 2 pozisyon güme gitti yani 2 golümüz.
Onların attığı 2. golde net faul var

Yahu Babel'in attığı golde Emre Mor'un top ayağından çıktı anı göstermiyorlar, bayağı top harekete geçtikten sonra çizgileri çekmişler hem de üstüne üstlük çizgiler paralel değil

Bir pozisyonda Emre Mor'un parmağının ucundan çizgi çekiyorlar bir pozisyonda Kayserili oyuncunun omzunu bile saymıyorlar ofsayt çizgisinde

Daha hala ağlıyorlar ...

2 net golümüz verilmemiş,penaltımız verilmemiş...6-1 bitecek maçın haline bak....bi de yanlıs kırmızı kart verip,gol yedirdiler....ilk hafta tartısmalı 2 penaltı ve ofsayt golle kazananlar,basaksehir macında rezil oynayanlar da gelip hala 9-10 kişi muhabbeti yapıyo sosyal medyada.ulan 7 babalı temiz aile cocukları,ulan anası mimli,babası 150 umumhane cocukları yukarıda Allah var,yine ağlayacaksınız.

Çok belli değil mi arkadaşlar fener kimden adam alip kime adam gönderdiyse o takımlar uefa finaline hazirlanir gibi bizim karşımıza çıkıyor.

Şu fenerol paraları bu islere gitmediyse adımı değiştiririm.
5 e aldigin adami 3.5 a göster.
3.5 aldigin Türüc u 2m de ee el altından ne verdiniz onlari söyleyin.
Gs yi yenin bonservis şu kadar olsun dediniz mi? Bence dediniz

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu Turk insani kadar aptal,objektiflikten uzak bi millet daha yoktur heralde. Herifler twitterda #kayseridemacdegiltiyatro diye hashtag acmislar ya kafayi yememek elde degil ne kadar salak insanimiz var ne kadar at gozluguyle bakan insanimiz var.Tutturmuslar bi 3 kirmizi kart 1 penaltiyla mac kazanmisiz da Falcao yerine hakemi transfer etmisiz de hakemsaraymisiz da fetocuymusuz da oyle boyle aptal aptal konusan varliklar var.Cehalet kotu sey gercekten.Adalet isteyen insanlarin adaletsizligi savunmasi da ayri bi olay.Kudurmaya devam etsinler sagda solda baslik acarak aglasinlar altinda aptallar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Iykide diagneyi zamaninda cikarti. Yoksa gittiyde maç
Bence degisiklik hataliydi, bu 3. Mac 3 kere ayni isi yaptik, forveti cikarip babeli tek basina forvete koydugumuz anda rakip akın akın geliyor. 2.golu cok net yiyorduk kazma 3 metreden simitciyi vurdu. Macin donus noktasi orasi.

Diagne veya x kisisi forvetten cikarken adem olur bir baskasi olur ileride basacak adam kesinlikle oyuna girmeli. Birde adem oyuna girince 4-4-2 ye donduk bunun ekmegini ena yedik. Acil takimin dinlenip yaz yorgunlugunu uzerinden atmasi gerekiyor, puan kaybetmeden 5.haftaya girersek bu takim o yüklemeyle ligin içinden gecer

Üst Alt