⚽ SL 20/21 H:1 | Galatasaray 3-1 Gaziantep | MS | 12 Eylül - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
emre cidden sakatlandı mı yoksa o topuklu aksiyona girişince kızmasınlar diye numara mı yaptı acaba
çıkarken baldırını tutuyordu çıktıktan sonra gayet aheste aheste yürüyordu

İlk yarı ne kadar iyi isek, hocanın evlatçı modu açıldıktan sonra o kadar kötüydük.Hocanın evlatçı damarı kurumadan,ikici yarilar eziyet.Jimmy nedir ya.allahtan Selçuk yoktu.

degisiklik yapılır takıma bı yeni kan, dinamizm gelir normalde.biz de ise takım berbat hale geliyor
Genç oyuncular da kaçsın kurtarsın kendini valla.

objektif olsa bunları yazar mı sence? bi tane iyi yorumu yoktur herife dair.

Yorumları bana acayip ters. Ama ben samimi buluyorum, çünkü hep tutarlı. Mesela bugün bi iletisinde Aytaç okaydan iyi demişti ve lemina kötü topçu diye yazmıştı. Şimdi de Babel iyi diyor. Bu tutarlılıktır belki o belki ben futboldan anlamıyorum. Fikrine katılmasam da hatta hayret etsem de bana samimi geliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Babel veya Jimy kadro disi kalsaydi Onlarin yerine Kerem veya Ali oyuna girseydi ne kaybederdin aga amacin ne Babel ve Jimmyi oynatma hadi diyelim simdi transfer donemi parlatmak icin oynatiyorsun. Insallah oyledit yoksa hocayla da isimiz var

Hocanın söylediklerinden anladıklarım
- Okay’ı istedik ama olmuyor
- Belhanda gidebilir, hoca gitmesini istemiyor gibi ama kulübün menfaati için para kazanmamız lazım
- Alınacak futbolcular genç ve giderken para kazandıran oyuncular olmasına çalışıyorlar (bir fırsat transferi olmadığı müddetçe, fırsat olur yaşlı da alınır ama maddi durum çok önemli ve para kazandıracak adamlar almaya çalışıyorlar)
- Yıldız, uçan kaçan adamlar gelmedi diye taraftar eleştirmesin, yanımızda olsun. Onlar tabi ki dışardan eksikleri çok iyi görüyorlar ama bizim işimiz bu, 24 saat içindeyiz, birşey olmadıysa neden olmadı değil, hayırlısı oymuş desinler, olduysa da başka bir deray vardır desinler diyor
Burada maddi durumu çokça ima etti, kulüplerin durumu belliyken dedi durdu

Hocanın söylediklerinden anladıklarım
- Okay’ı istedik ama olmuyor
- Belhanda gidebilir, hoca gitmesini istemiyor gibi ama kulübün menfaati için para kazanmamız lazım
- Alınacak futbolcular genç ve giderken para kazandıran oyuncular olmasına çalışıyorlar (bir fırsat transferi olmadığı müddetçe, fırsat olur yaşlı da alınır ama maddi durum çok önemli ve para kazandıracak adamlar almaya çalışıyorlar)
- Yıldız, uçan kaçan adamlar gelmedi diye taraftar eleştirmesin, yanımızda olsun. Onlar tabi ki dışardan eksikleri çok iyi görüyorlar ama bizim işimiz bu, 24 saat içindeyiz, birşey olmadıysa neden olmadı değil, hayırlısı oymuş desinler, olduysa da başka bir deray vardır desinler diyor
Burada maddi durumu çokça ima etti, kulüplerin durumu belliyken dedi durdu
Anlaşılan hoca pek şikayetçi değil transfer beceriksizliğinden. Kulübün mali durumu bildiğimizden de kötü durumda olabilir.

Üst Alt