SL 20/21 H:12 | Fenerbahçe 0-3 Yeni Malatyaspor | MS | 12 Aralık - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Komedi bunlar. Lig başlamadan şahane transfer yapmışlardı güya. Şimdi dökülüyorlar. Ali Koç mahvetti bunları. Yakında Aziz i getirirlerse hiç şaşırmam. Yanında Aykutta güzel olursa şahane.

2 Yıldır Tetteh ı ıstedı dıye hocaya neredeyse soven vızyonsuz ılan eden gsc sımdı tetteh over olmus..:)
Diagne den net daha iyi. Özellikle bir topta notumu verdim. Kaleci degaji yaptı sırtında stoper yanlarında orta saha olmasına rağmen topu gogsuyle yumuşatıp takımı atağa çıkardı. Bize böyle oyuncular lazım. Yani şu hareketleri en son Drogba bizdeyken görüyordum.

GSCimbom Mobile App

Diagne den net daha iyi. Özellikle bir topta notumu verdim. Kaleci degaji yaptı sırtında stoper yanlarında orta saha olmasına rağmen topu gogsuyle yumuşatıp takımı atağa çıkardı. Bize böyle oyuncular lazım. Yani şu hareketleri en son Drogba bizdeyken görüyordum.

GSCimbom Mobile App
Potansiyel var işlenirse çok başka oyuncuya dönüşebilir bence hala geç değil ama çok para ister malaty tabi

GSCimbom Mobile App
Basaksehir macinda son 30 dk izlemistim.basaksehirlileri ezdi gecti fiziği ile,ayagi da iyi bu arada.fizigine gore belli bi hizi da var

Üst Alt