SL 20/21 H:14 | Fenerbahçe 4-1 Başakşehir | MS | 23 Aralık - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:14 | Fenerbahçe 4-1 Başakşehir | MS | 23 Aralık

Fatih hoca itiraz ediyor kirmizi Sergen Yalcin hakemleri elestiriyor para cezasi Sumudica kirmizi Cagdas kirmizi Okan Buruk kirmizi, peki bu hakemleri kim cezalandiracak? 4. hakem Okan Buruk’u itiyor, Okan hoca beni niye itiyosun diye tepki gosterince kirmizi goruyor.

Bu duzen degismezse Turk futbolundan bir bok olmaz. Zaten olmuyor avrupa’ya giden takimlar tokatlanip geri donuyorlar.

Bu maçı kaybetmeleri lazımdı, eksikleri gelecek 14 gün maç yapmayacaklar, ABV hakem denen yaratık

Alanya delik deşik eder bunları

Evet hakem doğradı Başak ı ama sahadaki oyuncuları da gol atsam ayıp olur mu acaba kafasında oynadı şikeci abilerine karşı .

Başağa gram üzülmüyorum iyi oldu ama hakemin peşini bırakmamak lazım yoksa bu performansıyla bu hakeme bizim Kadıköy’deki derbiyi bile emanet edebilirler

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Jahovic i atması ve aynı adamın gustavoyu atmaması açık ve net hakem şikesi

Yahu zaten bilerek veriyorlar.
yaşak kemal uğurlu hala bu ülkde hakemlik yapıyor.Ve aynı adamlar ısrarla bunu bizim maçlara veriyorşardı.Hepsi bilerek yapılıyor.

bu yaşar kemal uğurlunun art niyetli tutumu trabzonda dahil bunların başına gelseydi o hakem şimdi yokdu.
çok büyük rezillikler dönüyor hakem atamalarında.

Beyaz sayfa açtı üstat bizim yönetim.
Unuttun mu ?

Pardon unutmuşum..

yemin ederim şu maçtan önce çok net demiştim.Eğerki hakem devreye girmezsee fbnin bu maçta bırak galibiyeti puan alması mümkün değil diye ... ve bu senaryo gerçekleşti.

yahu iddaa bu adamlara sırf hakemlerden dolayı şampiyonlukda en büyük oranı veriyor.Bunun başka açıklaması yok.

9 kişi takımı yenınce abartılı sevinmeleri aslında nasıl aciz durumda olduklarını gösteriyor psikolojileri iyi degil

Hep böylelerdi dünden bugüne olan bir şey değil. Herifler o kadar kansız ki ispatlanan şikenin bile 10 yıldır arkasında duruyorlar. Ama Allah'ın adaleti öyle bir şey ki o şike şampiyonluğundan sonra ŞL kapısının kenarından bile dönemediler. 6 yıldır değil Türkiye ligi, Süt Kupası bile almış değiller. İçleri-dışları bu kadar pis olduğu müddetçe de Allah'ın izniyle hiçbir zaman yüzleri gülmeyecektir. Kansızlık kulüp kimliği haline gelmiş heriflerde.

AK birde Thiam pozisyonunda penalti istiyor.

kendisidde biliyor ne kadar şerefsiz bir topluluk olduklarınıda hemen çıkıp kıytırık pozisyonları söyleyerek algı yapacak..

ama tek şu noktada helal olsun.Adamlar en ince ayrıntısına kadar takımlarının haklarını çatır çatır koruyorlar.İşte bu yüzden bizim başkan ve yöneticilerden en az bunlardan nefret ettiğim kadar nefret ediyorum.

Üst Alt