SL 20/21 H:16 | Kayserispor 0-2 Beşiktaş | MS | 3 Ocak - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:16 | Kayserispor 0-2 Beşiktaş | MS | 3 Ocak

Penaltı golünden sonra yöneticiler baya bir şeyler söyledi herhalde. Sapunaru’da kenara gelip o tarafa doğru bir şeyler demişti

Evet o ihtimal var ama Sergen'in derbilerde yenilmediğini dikkate almak gerek. 1 puan olabilir bence.

Bjk'nin savunmasını beğenmiyorum,iyi kapanan bir takım değil.Fener maçı olsun Başakşehir maçı olsun,Ts maçı olsun,bu maçlardan 9 puan almaları tamamen göz boyadı.0 puan bile alabilirlerdi,bayağı pozisyon verdiler çünkü.Tam bizim takımın isteyeceği bir rakip olduğunu düşünüyorum.Bizim pas aksiyonlarımıza direnemezler.Minimum 2 gol bulacağımızı düşünüyorum.

Bak, biz oyun olarak hem Besiktas hem Fenerden iyiyiz suana kadar oynanan maclarda. Sorun bizde gol. Yani bizim takim GOL atamiyor ondan da dandik maclarda puan kaybina ugradik gereksiz yere. Bazi maclar vardir dersin ki, rakip cok iyi bu macta puan kaybi olursa normal, uzun bir maraton var tamam kimse itiraz etmez. Ama 10 kisi olan Kayseri'yi, Antalya gibi rakipleri oyle yada boyle yenmelisin. Ama gol atamazsan kazanamazsin tabi. Her mac penalti olacak diye birsey de yok. Biz gol sorunumuzu cozmemiz lazim ama nasil olacak bilmiyorum.
Ceza sahasına adam sokmak ve hızlı kim varsa oynatmak.
Aynı anda donk-arda-belhanda-yürüyen ölü, top süremeyen ömerle bir yere kadar.
Tek topla ceza sahasına giremiyoruz nedeni ise top çevirmek.

O pozisyona penaltı diyen gitsin golf falan izlesin.

Hakemlere rağmen şampiyon olacağız. Biz olamazsak fb olur bjk yine olamaz.

İte kaka maç kazanarak şampiyon olunsaydı fb nin müzesi şampiyonluklarla dolardı.

Acil transferler gelmezse, bu kargalar bizide yener demedi demeyin. Zaten yeni inönüde galibiyetimiz yok. Son maçlarda hep yeniliyoruz bunlara. Kadromuz yetersiz şapkayı önümüze koyma vakti. Beğenmediğiniz şu kargaların bile alternatifli kadrosu var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jozefime bak be donundan sarkmasın diye bantla sarmış

Resim

Acil transferler gelmezse, bu kargalar bizide yener demedi demeyin. Zaten yeni inönüde galibiyetimiz yok. Son maçlarda hep yeniliyoruz bunlara. Kadromuz yetersiz şapkayı önümüze koyma vakti. Beğenmediğiniz şu kargaların bile alternatifli kadrosu var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Nokta atisi skorer hucumcular alirsak bunlari tokatlariz. Aksi halde b.k gibi mac olur

Üst Alt