SL 20/21 H:16 | Kayserispor 0-2 Beşiktaş | MS | 3 Ocak - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:16 | Kayserispor 0-2 Beşiktaş | MS | 3 Ocak

Bizim maç olsa ortalığı ayağa kaldırmıştı bu yönetici bu sezon bizim şampiyon olmamız istenmiyor anadolu takımları tarafından gerek takımların taktiklerinden tavırlarından gerekse de bizim maçta ortalığı inletip fbnin bjknin maçlarında yumuşak yapılan açıklamalardan anlaşılıyor ama gerekli takviyeleri yapabilirsek mayısta hepsini ağlatırız

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Takviye ha !? Nasıl bu yönetimle nasıl

Beyler pozisyonu tekrar tekrar izledim. Ikinci penalti kesinlikle yanlış karar. Bakın bjk li oyuncu orta yaptiktan sonra kayserili oyuncunun ayagina vuruyor. Kayseri lehine faul olması lazımdı. Kayserili oyuncu taban geliyor, evet ama ayak rakibe dogru degil. Bjk li oyuncu orta yaptiktan sonra kayserili oyuncunun ayagina (tabanına vuruyor).

Beyler pozisyonu tekrar tekrar izledim. Ikinci penalti kesinlikle yanlış karar. Bakın bjk li oyuncu orta yaptiktan sonra kayserili oyuncunun ayagina vuruyor. Kayseri lehine faul olması lazımdı. Kayserili oyuncu taban geliyor, evet ama ayak rakibe dogru degil. Bjk li oyuncu orta yaptiktan sonra kayserili oyuncunun ayagina (tabanına vuruyor).
Zaten iyi niyetli olsa vermezdi ve 0-0 bitebilirdi maç.

Ben bu beşiktaş 'ın serisini geçen sezon yine bu dönemlerde 6 maç üst üste kazandıkları seriye benzetiyorum.. O dönemde de hiçbirşey oynamadan sacmasapan galibiyetler aldıktan sonra patlamışlardı..

Tamam biz de uçmuyoruz ama gerçekten
hiçbirşey oynamıyorlar..

Bizim cenahtan niye hoca yetismiyor acaba? Bülent Kaptan disinda öyle git gel yapan bir Galatasarayli yok diyebiliriz. FB'den cok BJK ve TS eskisi adamlar görev buluyor.

Hocamızın bu gelişine kadar yardımcılarına aktaracak bir taktik derinliği olmadığından olabilir. Motivasyon Allah vergisi zaten öğretilebilecek bir şey değil pek. Kuvvetle muhtemel Terim'in bu gelişinde bugün yanında çalışan elemanlardan en az 2-3'ü birkaç yıl içinde Süper Lig'in hocaları kervanına katılır.

Ben bu beşiktaş 'ın serisini geçen sezon yine bu dönemlerde 6 maç üst üste kazandıkları seriye benzetiyorum.. O dönemde de hiçbirşey oynamadan sacmasapan galibiyetler aldıktan sonra patlamışlardı..

Tamam biz de uçmuyoruz ama gerçekten
hiçbirşey oynamıyorlar..
Yendikleri takimlara bakarsak üst siralardan sadece Fener'i ve zirve ile uzaktan-yakindan alakasi olmayan Zurnazon'u yendikleri görülüyor. Fikstür sansi veya ne dersek diyelim, adamlar galip gelmeleri gereken maclari aldilar.

Üst Alt