⚽ SL 20/21 H:17 | Konyaspor 4-3 Galatasaray | MS | 5 Ocak - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben hakeme fazla girmek istemiyorum.ilk yediğimiz gol ofsayt olabilir,bize verilen penalti penalti olmayabilir ki zaten diyeti luyindamanin pozisyon oncesi ofsayt olan penaltıyla odendi.hakem elbette macin icine etti ama 9 eksikle ciktigin bi maçta bu kadar net gol kacirip,defansta bu kadar bireysel hata yapma luksun yok. Ve linnes,sarachi,emre akbaba,omer,diagne inanilmaz kötü ve zararli oynadılar.emre akbaba ve omer ikinci yarinin basinda degisseydi babel ve keremle,maci alabilirdik. Yanlis ve gec degisikliklerden gina geldi.bunun sorumlulari artik uyansin
Mac sonu detaylı izleyince 2 penaltı da üfürük. Linnes de kendini atmış, konyalı da. Linnesin ayağına basma falan yok.

SM-A115F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kısaca 9 eksige ragmen alabilecegimiz bi maci, beceriksizlikten oturu cokca kacan gollerden ve yetersiz kadrodan ötürü kaybettik.yazik oldu yine

Hala yazık oldu diyorsunuz kayseri konya Antalya Kasimpasa çok mu iyi takım fener dün yendi kasimpasayi hiçbir futbol oynamadan biz neden yenemiyoruz .neden aynı hatlar sürekli yapılıyor

Gaziantep Belediye ilk yariyi Lider bitirecek bakin görün, tamam Kadro Pokkk gibi ama ALLAH ini seven söylesin Gaziantep kadardami kadromuz yok, adamlar tek maglubiyeti bizden aldilar, kimse kusura bakmasin yüzde yüz teknik heyetin sorumlusu bu kadar puan kaybi,yav Romen çingenesi diye dalga geçtigimiz adama versek bu kadroyu en az 8 puan fazla toplardi, bizim Hoca inat ya , valla 90+ 6 da yaptigi 2 oyuncu degişikligi beni mağlubiyetten daha fazla sinirlendirdi, ya o 2 oyuncuyadami saygin yok, taraftara zaten yokda..

Üst Alt