⚽ SL 20/21 H:18 | Galatasaray 6-0 Gençlerbirliği | MS | 9 Ocak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eq_MQntXEAUn5hh
Rezalet

Yara saracağımız maç olur umarım, GBirliği gerçekten çok kötü takım artık yenemezsek ben bile ümidimi yitiririm.
Daha 23 maç var.

Feghouli idmanlara başlamadı muhtemelen oynamaz haftaya Beşiktaş maçına hazır olsun yeter. Etebo zaten ne oldu en ufak fikrim yok. Ömer Bayram cezalı.
Marcao-Arda döner Emre Kılınç 2 maç ceza alacağı için olmaz. Akbaba ne olur kadro dışı kalsın.

--------------------Okan--------------------
-Linnes-----Donk--------Marcao---EmreT-
--------------------Taylan-------------------
--------Belhanda---------Mustafa Cengiz---
--Oğulcan---------Diagne------------Arda---

ya acilen bişey yapsınlar bu takımı adam etsinler, ya da salsınlar bu sezonu temizlik yapılsın kadroda, gençler ile devam edilsin sezon sonuna kadar da bari gençler gelecek sezona kadar seviye atlasın.

Emreye 3 verirler bjk kacirsin diye

Bence 3 verip tahkimde 2'ye indirirler. Oynar Beşiktaş maçında ama bu maçta oynamaz tabii. Fikstür o kadar içiçe girdi ki hangi oyuncu hangi maçta cezalı, hangisinde atıldı onu bile karıştırıyorum. Yine de Arda'nın takıma yeniden girmesi, Babel'in en azından hamle oyuncusu haline gelmesi, hocanın dönmesi filan bir süre bize motivasyon olur. Ama bu maç hakikaten dananın kuyruğunu koparabilir. Allah vermeye bir kaza filan yaşarsak altından kalkması bayağı zor olur ama saydığım adamların öyle bir duruma izin vereceklerini sanmıyorum. Bu maçı alıp haftaya Beşiktaş deplasmanına da hem Kılınç, hem de Feghouli'yle gidebilirsek gelecek haftaki maç şampiyonluk yarışından %70 kopacak olan ekibi belirleyebilir. Bu Gençler'e de puan verirsek haftaya Beşiktaş'a tekne turuna gidelim zati.

2021 e berbat başladık inşallah çıkışa geçeriz. Ama Galatasarayı durdurmak o kadar kolayki kanatları kapatıyorlar belhandayı serbest bırakıyorlar zaten yavaş pasa dayalı ama düşük pres gücü ile her koşan takım bize karşı tehlikeli olur zaten.

İnşallah şöyle güzelinden rencide edile edile yeniliriz 3-4 farkla falan yoksa kurtulamayacağız ne bu teknik heyetten ne de yönetimden.
bu yönetimin yerine ve hocanın yerine kimi düşünüyorsunuz başkan ünal aysal antrenör kloop falan mı? bu ortamda bu çökmüş mali tabloda hangi yabancı antrenör galatasaraya gelir yada geleceğini umursar.

Üst Alt