SL 20/21 H:23 | Hatayspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 2 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:23 | Hatayspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 2 Şubat

Atilla hava toplarinda rezil
Mame hava toplarini iyi servis ederse(boupendza ve akintolaya)
Hatay icin rahat mac olur.

Ben umutluyum bu mactan

akintola yerine hatay'da kamara oynar muhtemelen. Kamara'da oyun bilgisi henüz düşük ama oldukça hızlı ve rahat şekilde atabiliyor. Caner oynarsa o kanadı baya etkili kullanır gibi

Pelkas yokken de mhy oynar. Beraberlik kokuyor

Hatay'ın ilerideki adamları feneri ciddi manada zorlayacak kart durumları nedir bilmiyorum ama iyi kart aldırırlar Galatasaray maçı öncesi seç deseler hatay'ı seçerdim iyi denk geldi.

Ali palabiyik ya da Fırat Aydınus olursa geçmiş olsun derim. Hatay'ı dograrlar. Keşke Halil umut meler olsa.

Kim gelirse gelsin zaten doğranacaksınız maalesef. Palabıyık bu arada bugünkü bjk-ts maçının VAR hakemiymiş. Şikebahçesinin lider kalması için elinden geleni yapar. Son maçlarda VAR hakemleri niye müdahale etmiyor diyenler bu sefer niye bu kadar çağırdı diye konuşacak.

Kim gelirse gelsin zaten doğranacaksınız maalesef. Palabıyık bu arada bugünkü bjk-ts maçının VAR hakemiymiş. Şikebahçesinin lider kalması için elinden geleni yapar. Son maçlarda VAR hakemleri niye müdahale etmiyor diyenler bu sefer niye bu kadar çağırdı diye konuşacak.

Şerefiyle hakem kalmaya çalışan birkaç kişi var onlardan biri Halil Umut Meler. Eyyami her hakemde yapamazlar.

Üst Alt