SL 20/21 H:23 | Hatayspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 2 Şubat - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:23 | Hatayspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 2 Şubat

puhahahaha bunlar cumartesi beraberliğe sevinmezlerse ne olayım. oyun olarak deler geçeriz. hem bizden bi darbe alsalar yıkılır giderler pamuk ipliğine bağlı oyunları

Butun golleri Hatay atti gibi bir sey. Hizli hucumu heyecanla karistirdilar. Bupenza iyi sutlari olan ama cok ta sahsi oynayan bir eleman. Bize uymaz. Sirf sert sutlari var diye de 10 milyonluk bi durum yok. Tas catlasa 2-3 milyon. Sutlari Gomis'i andiriyor ama bencilliginden cokca ceza alaninin disinda vakit geciriyor. Kaptirdigi toplardan biri dondu gol oldu. Yine de Hatay onumuzdeki yillarda buyuklere ters gelecek bir takim olabilir. Ben daha cok ikinci yari oyuna giren cocugu sevdim. Altay'in cizgiden cikardigi pozisyonda kafaya ortayi yapan cocuk.

Hatay’ın mal stoperi olmasa Hatay bu maçı alabilirdi bile kalan sürede. Herif Hatay’ın açık ara en köti topçusu, 1. Dakikadan beri belliydi, top ona geldiğinde sektirecek veya rakibe atacak hava var zaten kazmanın önde gideni. Fizikli diye sen defansa geç demişler alt yapıda.

Fenerbahçe'nin basın sözcüsü adam
Rıdvan Dilmen: "Gustavo'nun dizinde bir ödem varmış, hafta sonu oynar diyorlar. Emre Belözoğlu ile görüştüm, 'Çok ciddi bir durum yok' dedi."

Bu oyunla şampiyon filan olamazlar tabi normal şartlar altında.
Ama normal şartlar yok , her maç hakemler rakiplerini dogruyor.
Bok gibi oynuyorlar yoksa.

Üst Alt