SL 20/21 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Antalyaspor | MS | 4 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Antalyaspor | MS | 4 Mart

Bize karşı oynadığından farklı oynamaz. 10 kişi kalmamıza rağmen hiç üzerimize gelmemişti Antalya. Erken gol yerlerse dağılırlar. Fener ceza sahasında bol bol atlayıp penaltı almaya çalışır vs.

ersun nedense orgill'i oynatıyor hep ama berbat durumda. Poldi belki savunmada kötü ama top saklar, ayağına top gelince mesafe fark etmeden vurur,tehlike yaratır.

Ben olsam bu maç poldi'yi koyarım. Gökdeniz ve Amilton'u arkaya kaçırabilir. Hakan-Nuri-Fredy üçlüsünü de baya beğeniyorum

Antalya hiç hücumu düşünmediği için karambol o bu FB bir şekilde atar golü. TS maçı üstüne hayatta takılmazlar asıl takılacakları maç Konya maçı olacaktır.

Orgyll Fener'e saplayabilecek tarzda bir eleman. Bizim maçta kenarda oturttuğu Poldi'yi tek santrafor gibi başlatırsa o zaman yatışa çıkmış olduğunu iddaa edebiliriz.
Kadro yapisi olarak belki de kontra atak tehdidi en yüksek takim antalyaspor olmasina ragmen + nuri ve hakan özmert gibi tecrübeli orta sahalara ragmen final paslarini yapamiyorlar. hatta bazi maclarda antalyaspor pas bile yapamiyor. bein sports'un 3 dakikalik özetine koyabilecegin antalyaspor pozisyonu bile yok cogu macta. gökdeniz-fredy-amilton-orgill-bünyamin gibi oyuncular süratli.

Kadro yapisi olarak belki de kontra atak tehdidi en yüksek takim antalyaspor olmasina ragmen + nuri ve hakan özmert gibi tecrübeli orta sahalara ragmen final paslarini yapamiyorlar. hatta bazi maclarda antalyaspor pas bile yapamiyor. bein sports'un 3 dakikalik özetine koyabilecegin antalyaspor pozisyonu bile yok cogu macta. gökdeniz-fredy-amilton-orgill-bünyamin gibi oyuncular süratli.

Kontraya çok müsaitler ama önce bunu istemek lazım ben Antalya'nın hücum etme isteği olduğunu düşünmüyorum yani bunu görmüyorum. BJK maçında BJK 11 kişi ilerideydi ama Antalya kaptığı topları dan dun vurdu oysa 2-3 isabetli pas yapsalar arkası bomboş alan ve değerlendirecek çok oyuncu vardı, bir defa ligin en hızlı 2 adamı bunlarda bana göre Amilton ile Orgil yanlarından yine çok çabuk Fredy var.

Bu maçtan Bi beklentim yok. Konya deplasmanı da çok zor geçmez. Biz kendimize bakalım. Fenerden 1 gün önce 3 puanı cebimize koyup öyle beklemek lazım

Üst Alt