SL 20/21 H:28 | MKE Ankaragücü 2-1 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:28 | MKE Ankaragücü 2-1 Galatasaray | MS | 3 Mart

Dünkü malatya bjk maçının aynısı oldu ilk yarıda.

Josefte malatyalının ayağına bastı ama penaltı verilmedi. Belki orda golü yese çıkaramayacaktı bjk.
Aleyhine Penaltısı verilmeyen ve oyunda kalan cimnastikçiler maç boyu sıfır pozisyonda kalıp bir anlık rakibin hatasıyla golü bulup üstüne yattılar

Bugün aynısını bizde yapabilirdik ama bi kaç şerefsiz hakem yüzünden maç resmen elimizden gitti. He futbolcuların hatası yok mu hocanın yok mu onlarında var tabi.

Benim kabullenmediğim olay şu: son 8 maçını kazanmışsın, oynanabilecek en zorlu takımlarla oynamışsın, hakemler sana karşı hatalar yapmış eyvallah ama yine de çıkmışsın bir şekilde kazanmışsın ve bunları kazanırken hiçbirşey söylememişsin, ama ligin sonuncusu ucube bir takıma kaybedince, çıkıp eski maçlarda yapılan hataların veya doğramaların hesabını sormaya kalkıyorsun. Marifet kaybedince eski defterleri açmak değil, kazanırken de bunları sıcağı sıcağına söylemek. Yani tuzağa düştük falan deniyor komik şeyler bunlar Allah aşkına, karşında kim var yahu? Ankaragücü.. 21.sırada! Fener maçında milimetrik ofsayt ile rakibin golü iptal edildi, operasyon yapacak olan o maçta ve o pozisyonda da yapardı, fauller sarı kartlar eyyamları hepsini es geçiyorum haklı olunan şeyler mutlaka var, ama kazanırken de bu hakemlerle kazanıyorsun, şampiyon olursan da onlarla olacaksın. Her kazandığımızda "yargı dağıttı" her yenilgi de "operasyon yapıldı". Bu ne samimiyetsizlik ya? Aşırı moralim bozuk, çıkıp 3 4 tane atıp geçmen gereken maçta yeniliyorsun. Gerzek bjk maç eksiği ile avantajı yakaladı, ikili averajda zaten önde. Şöyle maçlarda koyup geçeceksin ama bizimkilerde maşallah anca laf ebeliği, anca hamaset. Bir çuval incir berbat oldu resmen.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dünkü malatya bjk maçının aynısı oldu ilk yarıda.

Josefte malatyalının ayağına bastı ama penaltı verilmedi. Belki orda golü yese çıkaramayacaktı bjk.
Aleyhine Penaltısı verilmeyen ve oyunda kalan cimnastikçiler maç boyu sıfır pozisyonda kalıp bir anlık rakibin hatasıyla golü bulup üstüne yattılar

Bugün aynısını bizde yapabilirdik ama bi kaç şerefsiz hakem yüzünden maç resmen elimizden gitti. He futbolcuların hatası yok mu hocanın yok mu onlarında var tabi.
Kac mac daha boyle kazanacaktik omer bayram dan sol bek rezil oynayan gedson dan yaraticilik etobo dan topu dagitmasini beklemek dogrumu her mac 1 2 top gelen muhammed ve onyekurudan her buldugunu atmasini beklemek mantiklimi

Yemisim hakemini lig sonunucu bizi gule oynaya yendi mazeret varmi
olmamali hakemi gec oyun planimiz nedir kazandigimiz maclarda dahi organize atak varmi yok

10 kisiyle bile ankaragucunu yeneceksin yenemiyorsan hakemdi zemindi suydu buydu dersen hatani gormezsen sivasta gelip yener gider ilk 3 e giremezsin degerli hocamiz dusunsun nerde hata yaptigini

Galatasarayın hakkı yendi mi millet de bi barış havası dünyadaki halkların kardeşliği masalları..

Neymiş hoca suçluymuş da kötü futbolmuş da..

2..0 da olsa maç mohamed i atmasa görürdüm ben o maçı..

Kötü oynamakla hakemin bizi doğramasını ayırt edememek zor olmasa gerek..

Anlamadığınız şey şu: hakem zaten doğrayacak seni, daha nasıl söylesinler bunu? Alanya’da bunu bağıra bağıra söylediler. Hakemlerin bir yorumcuya göre pozisyon aldığı ve bu yorumcunun topçunu hedef gösterdiğini sen duymadın mı? Duymadıysan da senin ayıbın duyup da buna rağmen rezil oynuyorsan yine senin ayıbın... artık hakem filan diyemezsin..
hakem doğramasaydı da yine yenemezdin. Çünkü top oynamıyorsun. İster kabul et ister etme, gerçek bu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kac mac daha boyle kazanacaktik omer bayram dan sol bek rezil oynayan gedson dan yaraticilik etobo dan topu dagitmasini beklemek dogrumu her mac 1 2 top gelen muhammed ve onyekurudan her buldugunu atmasini beklemek mantiklimi

Yemisim hakemini lig sonunucu bizi gule oynaya yendi mazeret varmi
olmamali hakemi gec oyun planimiz nedir kazandigimiz maclarda dahi organize atak varmi yok

10 kisiyle bile ankaragucunu yeneceksin yenemiyorsan hakemdi zemindi suydu buydu dersen hatani gormezsen sivasta gelip yener gider ilk 3 e giremezsin degerli hocamiz dusunsun nerde hata yaptigini
Valla dünkü antep 10 kişiyle gençlerin içinden geçerken neymiş pozisyon vermiş lafları vardı. Hepsi canını dişine taktı helal olsun valla bi antep kadar olamadık

Valla dünkü antep 10 kişiyle gençlerin içinden geçerken neymiş pozisyon vermiş lafları vardı. Hepsi canını dişine taktı helal olsun valla bi antep kadar olamadık
Besiktasin konya macini izleyelim 10 kisiyle konyaya tek pozisyon vermeden kopek gibi kostular mac bitti tum oyuncular yere serildi gordukki son terlerine kadar akittilar yenilseler kim kizardi ? kimse ama adamlsr yureklerini maca koydu

yigidi oldur hakkini yeme bu seneyi hakeden takim su ana kadar besiktas

Anlamadığınız şey şu: hakem zaten doğrayacak seni, daha nasıl söylesinler bunu? Alanya’da bunu bağıra bağıra söylediler. Hakemlerin bir yorumcuya göre pozisyon aldığı ve bu yorumcunun topçunu hedef gösterdiğini sen duymadın mı? Duymadıysan da senin ayıbın duyup da buna rağmen rezil oynuyorsan yine senin ayıbın... artık hakem filan diyemezsin..
hakem doğramasaydı da yine yenemezdin. Çünkü top oynamıyorsun. İster kabul et ister etme, gerçek bu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kötü oyunu herkes kabul ediyor..

Kötü oyunun sebebini ben hakemin kararına bağlamıyorum..

Kötü oyun ayrı.. yorumcusu varı hakemi kaç haftalardır bağıra bağıra ortamı hazırlamaları ayrı...

Galatasaray ın o çapsızlara büyük geleceğini tekrardan öğrenirler

Bir takımın nasıl doğranabildiğini canlı yayında görmüş olduk.
Gerçekten güzel doğradılar.Halil ve Cüneyt ibneleri derslerine iyi çalışmışlar.
Şike imparatoru Aziz Yıldırım’ın dediği gibi pıvasa doğvav gibi doğvadılav.

Benim kabullenmediğim olay şu: son 8 maçını kazanmışsın, oynanabilecek en zorlu takımlarla oynamışsın, hakemler sana karşı hatalar yapmış eyvallah ama yine de çıkmışsın bir şekilde kazanmışsın ve bunları kazanırken hiçbirşey söylememişsin, ama ligin sonuncusu ucube bir takıma kaybedince, çıkıp eski maçlarda yapılan hataların veya doğramaların hesabını sormaya kalkıyorsun. Marifet kaybedince eski defterleri açmak değil, kazanırken de bunları sıcağı sıcağına söylemek. Yani tuzağa düştük falan deniyor komik şeyler bunlar Allah aşkına, karşında kim var yahu? Ankaragücü.. 21.sırada! Fener maçında milimetrik ofsayt ile rakibin golü iptal edildi, operasyon yapacak olan o maçta ve o pozisyonda da yapardı, fauller sarı kartlar eyyamları hepsini es geçiyorum haklı olunan şeyler mutlaka var, ama kazanırken de bu hakemlerle kazanıyorsun, şampiyon olursan da onlarla olacaksın. Her kazandığımızda "yargı dağıttı" her yenilgi de "operasyon yapıldı". Bu ne samimiyetsizlik ya? Aşırı moralim bozuk, çıkıp 3 4 tane atıp geçmen gereken maçta yeniliyorsun. Gerzek bjk maç eksiği ile avantajı yakaladı, ikili averajda zaten önde. Şöyle maçlarda koyup geçeceksin ama bizimkilerde maşallah anca laf ebeliği, anca hamaset. Bir çuval incir berbat oldu resmen.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Fener maçında bizim bariz bir penaltımız verilmedi ayrıca o y.vşak serdar'ın 2 sarısı atlandı öncelikle bunu hatırlatayım ayrıca doğrana doğrana zor bela kazandığımız alanya maçından sonra da buna benzer ifadeler kullandı fatih hoca bazen çabuk unutuyoruz

Gelelim bu maça yanlış kadro çıkıldı, kötü oyun oynandı kabul hadi arda nın pozisyonu da penaltı diyelim

Ama sen tam yükleneceğin dakikalarda takımın en tehlikeli oyuncunu kıytırık bir kararla kaybediyorsun buna rağmen etkili olmaya çalıştık pozisyonlar da bulduk şu gün takıma fatih hocaya yapılacak eleştiriler değil bunlar ayıp ediyorsunuz

Kötü oyunu herkes kabul ediyor..

Kötü oyunun sebebini ben hakemin kararına bağlamıyorum..

Kötü oyun ayrı.. yorumcusu varı hakemi kaç haftalardır bağıra bağıra ortamı hazırlamaları ayrı...

Galatasaray ın o çapsızlara büyük geleceğini tekrardan öğrenirler
kötü oyun derken eleştirilen durum başka
hakemler tff vs gecelim bunları cok gec kaldık ayrıyeten bunlara karşı koyabilecek bir yönetim yok basımızda guclu yönetim olmadıgı icin sesimizin cıkmadıgı icin yapıyorlar bu pislikleri yönetimin neadar rezil ve aciz oldugu cok acıkortada ccunku kazandıgımz dönemlerde yapılan pislikler icin konusulmadıgı icin hergun dahada arttı fener macından itibaren yanı özetle bu saatten sonra degisen olmaz hocanın konuşması ise tamamen bize zarar hocanın sahadan uzaklaşması bizi bozuyor

konusmamız düzeltmemiz gereken tamamen oyun olacak oyunun güclü olunca golü atıyorsun ama oyunun kötü olunca düşene bir tekmede ben vurayım diyorlar

Millete bela okumayalim diyoruz zorla okutturacaklar. Ya kardesim herkese ayni calin be,bize yardim etmeyin, kayirmayin. Bir olur, iki olur dersin ki insandir hata yapabilirler. Ulan bunlar alenen bizi dogruyor. Burada hata falan yok, art niyet var. Hatayi biz yapiyoruz yumusak davranarak, konusmayarak. Konusun cikin abi, gerekiyorsa cikmayin maclara. Hayir ne yapacaklar? Sikar biraz Galatasarayi ligden men etmek. O kadar ciddi kayip elde ederler ki tutusup bir sekilde bu duzeni duzeltmeye baslarlar.

Vucuttan seken top penalti mi olur? Muhammed'in kirmizi kartina deginmeyek bile istemiyorum. Rezilligin onde gideni. Ayrica bu cuneyt efendi nasil oluyorda son dakikada bizim var hakemimiz oluyor? Neden bir degisiklige gidilmis merak ediyoruz. Bir standart tutturmak zor olmasa gerek.

Takim kotu oynar, hoca gununde olmaz, yanlis onbir kurulur hepsine tamam. Hakemi de yeneceksin gibi cumle cok yanlis. Bizim hakemi degil rakibi yenmemiz gerekiyor. Bu kadar art niyetli, Galatasarayi yaristan koparmak icin el birligi ile calisanlari iyi de oynasan yenemezsin.

Bu insanlar bu isten para kazaniyor, emek veriyorlar, taraftar ise para odeyip mac izliyor. Hayir vicdansizlar, sizde futbol sayesinde, taraftar sayesinde duduk calip eve ekmek gotuyorsunuz, luks icinde yasiyorsunuz. Hic mi utanmiyorsunuz? Insanlarin emegini calmaya kimsenin hakki yok. Kul hakkina giriyorsunuz. Cok merak ediyorum. Bu insanlar eve geldiklerinde cocuklarinin, eslerinin yuzune nasil bakabiliyorlar?

Simdi merak ediyorum: Fatih hocaya kac ceza gelir, Abdurrahim albayraka kac ceza gelir, Arda'ya kac ceza gelir.

Üst Alt