SL 20/21 H:28 | MKE Ankaragücü 2-1 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:28 | MKE Ankaragücü 2-1 Galatasaray | MS | 3 Mart

Apar topar cücüyü bu maçın var hakemi yapmalarından zaten belliydi herşey.

Demekki trabzon fener maçında çok beğenmişler arkadaşı hemen bize kitlediler.
daha 2 gün önce var olarak katliam yapan bir eleman 2 gün sonra yine bir maca veriliyorsa ligi dizayn etmek amaciyla veriyorlardir ;)

cüneyt cakir yillarin operasyoncusudur. sampiyonlar ligi'nde 1 tane böyle rezil mac yönetsin, mac falan vermezler.

yazdım olm seni ankaragücü

2012 sezonunda takımdaki oyuncularmı dağılmıştı,transfer tahtaları mı kapalıydı bişey vardı ve o sezon gümbür gümbür giderken arenadaki agücü maçında 10 atacakken terim ayıp olur fazla atmayın dedi 3te yada 6da bırakmış rolantide oynamıştık.

şimdi büyümüşlerde üç üç çekiyolar

kimseye acımıyıcan bu ligde,terimin milli takımda dediği gibi yakaladınmı 15 tane atıcaksın

sizede bigün balçova yaşamspor tarifesi uygulamazsak hatrımız kalsın
Hak ettikleri gibi küme düşecekler cehennemin dibine düşsünler

Kuslarin sampiyon olacagi yok, yeterki biz sampiyon olmayalim bunun için ugrasiyorlar. Kargalar sampiyon olursa kuslara bukadar koymaz Heleki kadiköy galibiyetinden sonra.
Gecen sene yine çok oyun döndü 6 saniye olayi filan. Pandemi kötü oyun filan diyince fazla üzerine durulmadi ama artik yeter. Bukadar yarisin içindeyken kadiköy galibiyetten sonra heleki birde bunlarin kirli oyunlarindan sonra sampiyon olursak bunlar tamamen biter.

Sarachi yok ama var sayalim sag bek hizli sol bek hizli Kerem sag kanat hizli Sol kanat Onye hizli Gedson hizli Muhammed fena degil bu kadroyla nasil miyminti oynamayi basariyoruz adamlarin hepsi hizli genc ne tempo yapabiliyoruz ne oyunu hizli oynayabiliyoruz .

Kasımpaşa maçının acısını çıkardılar diyet ödediler, operasyon için bu sefer halil ve cücü seçilmiş. Daha öncede denediler ama olmamıştı bu sefer affetmediler. Mostafa bu ligde ne kadar çok sahtekar olduğunu bu gece öğrenmiştir. Artık en ufak darbede o da kendini yere atmalı. Serdaraziz her maç yaptığı hareketi adam birdefa yaptı ve atıldı. Halilumut meler de operasyon hakemiymiş onu anladık. Bu kadar rahat ve emin kkart ve penaltı verdi ki aleyhimize nihat ve serdar abilerinin gözüne girmiştir aferin devam edin böyle.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dün alper potuk ilk 11 başladı.Bizim maça gelene kadar 4 sarı kartı var.Nasıl oluyorda bu adam cezalı olmuyor.Maç seçme hakkı falan mı var yada 4 değilde 5-6 maça falan mı çıktı ceza olayı pandemi nedeniyle

Ekli dosyalar

• 1614835327257.png
    1614835327257.png
    248.8 KB · Görüntüleme: 35
Dün alper potuk ilk 11 başladı.Bizim maça gelene kadar 4 sarı kartı var.Nasıl oluyorda bu adam cezalı olmuyor.Maç seçme hakkı falan mı var yada 4 değilde 5-6 maça falan mı çıktı ceza olayı pandemi nedeniyle
5-3 biten rize maçında 2.sarıdan kırmızı görmüş. Cezasını sonraki maç çekmiş. Senin baktığın site kırmızıyı girmemiş. O yüzden öyle görünüyor.

Hak ettikleri gibi küme düşecekler cehennemin dibine düşsünler
kurt kocayınca köpeklere maskara aslan kocayınca sırtlanlara yem olur.

sezon başından beri belliydi veteran kız takımı gücünde bir direncimiz var.
pas oyunumuz ve bitirici oyuncularımız ligimizde idare ediyor. Yahu renkdaşlar şunu görün bu marcao karşısına birebir geleni mbapbe harry kane falan yapıyor herkes içinden geçiyor nerdeyse.

Dün herkes 81 dakikadaki karambolu izlesin bizim için sezonun özeti kalabalık kora kor her mücadelede top hep rakipte kalıyor dönen top hep rakipte nerdeyse herkese karşı her maç böyle. bıktım bizim takımın çamlar altı kız kolej seviyesi fizik gücünden seyrederken afakanlar basıyor. Erzurum maçında 2-0 öndeyken bile son on dakikada galibiyetten bile emin değildim.

bu herkesin sandığı gibi skor rehaveti falan değil bariz güçsüz oyuncular güçsüzler yavaşlar. yapmak istemiyor değiller yapamıyorlar.

onyekuru iki maçtır jesse sekidikayı bile aratır oldu.

kanat beklerimiz yetersiz duran toplar ömer bayrama kalmış.

Arda Turan ilk on bir olmaz son yarım saat belki girer.

Penaltı penaltı değil! Bacaktan yakın mesafeli ele sekiyor top. FIFA kuralları gereği penaltı sayılmıyor. Kırmızı kart kırmızı kart değil! Mohamed’in dirseğine kafa atan rakip futbolcudur. Skandal kararlar aleyhimize planlanan oyunları açıkça gösteriyor. VAR’a çağırsa sarıya döndürmek zorunda kalınacağı için Cüneyt Çakır çağırmıyor! Korkarım bu kararların devamı gelecek. Güçlü durup yolumuza ne olursa olsun devam edeceğiz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakemlerinde,Tff denen ahlaksız satılmış kurumunda Allah bin belasını versin. Ama can renktaşlar oyun maalesef büyük. İktidar,Medya,koç grubu gözünü karartmış. Bunlarla karşılacağımız belli. Yapacak bişey yok artık mücadele etmekten başka. Kendi kendimize kaldık. Yönetimdekiler de iktidara yakın olduğu için bu zamana kadar bişey yapmadılar. Kem küm laflar o kadar. Herkesin eli kolu bağlanmış vaziyette. Artık bence Terim Hoca'mızın başkan olması lazım. Gerçekten oraya cesur yürek lazım. Burak Elmas vs hepsi hikaye. Yazık ki hakkımızı koruyan kimse yok. Maça gelince de ne konuşacağız ki ? Terim Hoca çok formsuz. Orta saha olmadan Falcao'yu koymak intihardı. Sabredip yapacağı olay Etobo'yu çıkarıp Taylan'ı almakdı. Arda-Kerem zaten oldu. Falcao zamansız oldu bence. Neyse can sağlığı olsun diyelim. Ama işimiz zor...

Dün maci izliyemedim malesef..ardindan foruma girdim baktim sampiyonluk gitmis.... Bir acayip duygusaliz ya... mac konusunda fazla birsey diyemiyecegim.. pozisyon bulmusuz. Atamazsan yersin golu.

Hakem kararlarina gelince..

- Penalti asla ve asla degil. Ardanin kolu vucudun yaninda ve top kisa mesafede bacaktan sekerek degiyor.. VAR bunu iptal ettirmesi lazimdi.
- Kirmizi kart konusunda cok agir bir karar olarak goruyorum. Dirsek vurma diye birsey yok. Rakip oyuncu da cok kurnaz, kosusu ben nasil olsa carpacam diye geliyor. Sonucta dirsek kafa temasi var.

Asil problem ve isyan ettigimiz konu bence her yil oldugu gibi adaletin gercekten ne oldugunu Türk futbolunda görmmnek. Hayal, masal gibi birsey durumuna gelmesidir.

TFF, disiplin kurulu, hakemler kurulu kararlari bir cok takim icin tartisilir olmasi ile Galatasarayimiza bir hayli daha fazla soru isaretleri birakiyor. Fenerbahce macimizin uzatma dakikalari, tribunde seyirci olmasi ...say say bitmiyor.

Aramazida bir tane cikip butun pozisyonlari yan yana koyup olan da cikmiyor...

yazdım olm seni ankaragücü

2012 sezonunda takımdaki oyuncularmı dağılmıştı,transfer tahtaları mı kapalıydı bişey vardı ve o sezon gümbür gümbür giderken arenadaki agücü maçında 10 atacakken terim ayıp olur fazla atmayın dedi 3te yada 6da bırakmış rolantide oynamıştık.

şimdi büyümüşlerde üç üç çekiyolar

kimseye acımıyıcan bu ligde,terimin milli takımda dediği gibi yakaladınmı 15 tane atıcaksın

sizede bigün balçova yaşamspor tarifesi uygulamazsak hatrımız kalsın
4 atmıştık. o maça gitmiştim. yiğit gökoğlan atmıştı hatta bir gol. :d

Üst Alt