SL 20/21 H:36 | Demir Grup Sivasspor 0-0 Beşiktaş | MS | 20 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beşiktaş kazansa üzülmem ama kazanacak gibi gelmiyorlar bana, Beşiktaş son haftalarda düşüşte keza Aboubakar sakatlık çıkışında nasıl dönecek meçhul yani işleri kolay değil.

Fenerbahçe puan kaybı yapar mı acaba burası önemli.Çünkü bjk sıkıntılı kadrosu ile son haftalarda bu stresi kaldırabilecek takım değil.Eğer bjk burada puan birakir, biz ise tsden galibiyetle dönersek işler değişebilir.
Fenerbahcenin mutlaka kayıplar yaşaması gerekiyor

Asporda bütün yorumcular ağız birliği yapmış gibi Beşiktaş bu sezon yüzde 51 şampiyon olur deyip duruyorlar biri de demiyor bu iş daha belli olmaz

Aboubakar oynarsa kazanabilirler aksi halde Erzurum'a bile ezildiler hic birsey yapamıyorlar.Gradel-Yatabare ikilisinden birseylrr bekliyorum. beraberlik iyi sonuc olur.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maç sonrası rıza çalımbayın açıklaması "Galatasaray maçında verilmeyen taç atışı sonrası takımın morali bozuldu, adalet istiyoruz"

Beşiktaş puan kaybetti biz Trabzonu yendik diyelim, o gün bizim Antalya'yı yenme şansımız fenerin kasımpaşa maçını kazanmasından fazla olur, he bizim takım o güveni vermedi kabul ama fenerle yarışamayacak durumda da değiliz onlar daha acemi kalacaklar bana göre.

Üst Alt