⚽ SL 20/21 H:38 | Galatasaray 1-0 Konyaspor | MS | 28 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:38 | Galatasaray 1-0 Konyaspor | MS | 28 Nisan

İleri 3'lü Halil(Sağ kanat)- Mohamed(santrafor)- Kerem(sol kanat) olmalı. Halil bitiricilik olarak berbat ama etrafını beslemede ve ileriyi hareketlendirmede çok iyi ki Hollanda'da sağ kanat oynuyordu diye biliyorum. Soso'dan beklediğimiz o işleri çok iyi yapabilir Halil. Kerem çok iyi nazar değmesin oynadıkça daha da iyi olacak.

Muslera
Sener Ozornwafor Marcao Tasdemir(Linnes)
Fernandes Taylan Klinch
Halil Mustafa Kerem

Sub: Ogulcan. Varsa Falcao ve Onyekuru

Moruklardan kimse oynamazsa iyi olur bence​

Muslera
Şener Donk Marcao Saracchi
Taylan
Gedson
EmreK ----- Halil ----- Kerem
Mostafa
+Okan
+Onyekuru
+Oğulcan
+Arda
+Etebo
+Luyindama
+Babel

Bu 18 ile çıkalım hocam lütfen. Ömer Bayram, Emre Akbaba'ya falan gerek yok gerçekten.
Aslında rakip kaleye yüklediğimiz zaman Halil cidden iş yapabilir 9.5 numara olarak Mostafa Mohamed'in arkasında bunu gördük bugün e arkada da Gedson ve Taylan ikilisi ciddi ciddi rakip atakları toplayıp hücumdaki devamlılığı sağlayabilir

Mostafa
Kerem-------------------------------Halil
Gedson----------Emre.K(Arda)
Taylan
Saracchi-Marcao-Donk-Şener
Muslera
Şu kadroyu son 5 maçta oturtup, Ardayıda son 30-35 dakika kullanabiliriz bence. Artık özellikle Akbaba'yı, Etobo'yu görmeyelim ilk 11'de.
Ama hoca kazanan kadroyu değiştirmeyip Ömer, Akbaba, Etebo ile başlayıp kriz geçirticek bize.

Konyaspor eski Konyaspor değil 1-2 maçlarına denk geldim hücumları artmış.Kontra sayıları da fazla.Zor bi maç erken gelen golle skoru ele alıp kazanırız inşallah..
Konya nin hücuma cikmasindako baş oyuncu skubic denen eleman ve bizkm maçta olmayacakmış. Ben etkili olacaklarını zannetmiyorum fakat bizkm kendi kendimize gol atacak potansiyelimiz var

Üst Alt