⚽ SL 20/21 H:40 | Galatasaray 3-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir gol daha atsak ikili averajı alıyorduk

Ama ilginç şekilde son 10 dakika bizimkiler de böyle bitsin modunda oynadı

Anlamak mümkün değil
Bir şey farketmiyor. Arada 3 puan var. Kalan maçlarda düşmüş denizliye 5 tane atarsın beşiktaşın mağlubiyetinde zaten eşitlenir.

Bizim için değişen yok yine iyi futbol ile kazanmamız lazım. İpler tamamen rakiplerde biz eğer olamayacaksak şampiyonluğu o müthiş seriyi hiç ederek kaptırdık. Yapacağımız berabere biten maçların birinde 1 maçta 1 gol daha fazla atmaktı.

Umarım akıllanırız da seneye böyle salaklıklar yapmayız. Taraftarı olduğu sürece bu takım şampiyonluğun 1.favorisidir.

derbi galibiyeti iyidir. fb veya bjk şampiyon olmuş farketmez bjk başkanı da azılı galatasaray düşmanı. kendi sahamızda şampiyonluk verseydik eğer o zaman kabus olurdu.

Son 15 dk nasıl Yusuf Yusuf olup kapandılar 10 kişi ama 😄

Bi ara vida ileri bam güm vuruyor larin tek başına 5 kişiye atak yapmaya çalışıyordu

Averajı veririz diye orta sahayı geçmediler puahuauau

Millet Sivas Sivas diyorda bildiğim kadarı ile geçen sene her iki maçta da bu sene ki maçta da Feneri yendiler. Ben yanlış mı hatırlıyorum. İkincisi Rıza,Beşiktaş için kendini feda eder. En kötü berabere kalır.

ben açıkçası sivasta süpriz bi gelişme bekliyorum.eğer rıza maçı f5 e verilmesi teklifi gelirde hayırı çekerse eline bavulunu verir yollarlar.bu olursa kimse şaşırmasın eğer ki f5 in şampiyonluğu kararı verilmişsse sezon başından beri.yok verilmemişsse kargalarda kazanır f5 te biz piyon olarak kullanılmaya devam ediliriz gene

gözüm rızanın gönderilip gönderilmeyeceğinde maça bir gün kala.

alkış beklerken şampiyonluktan olma korkusu acayip olmalı yav
üstelik cazır cazır 3 tane yemek falan
neyse çok sevgili dostları destekçileri a.koç bi yamuk yapmaz heralde 2 hafta kala kendilerine

Üst Alt