⚽ SL 20/21 H:5 | Galatasaray 1-2 Alanyaspor | MS | 19 Ekim - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence bu takım gayet iyi 3 5 2 oynar.Tabi sahada görmek lazım ama stoperler bekler uygun.Ortasaha da okey.İleri hat ne olacak o soru işareti.

Yok ustat iyi değil zaten yav.Daha doğrusu hep aynı tip adamlar var.Kerem, ali yavuz falan birşeyler yapacak artık.

ekstra performanslar çıkmazsa zaten yine ilk5 dışında kalırız.
Başakşehir maçında ben cok umutlanmıştım belhanda saracci fln derken hattta diagne bile iyiydi bence o maç. O maçta olduğu gibi ekstra performanslar yakalamız lazım bu isimlerden. Yoksa sezon bitmez.

Ali son 20dklarda fln oyuna girmeli artık.

Fatih
Omar Luyindama Marcao Saracchi
Taylan Etobo
Sekidika EmreA EmreK
AliYK

Çıksan ne olur hoca ? Biraz tempolu isimlerle oynamak suçmu ? Facao Arda Fegh Belh bitirdiniz bizi be ! Ben pres görmek istiyorum arkaya adam kaçırıp atsınlar ama saha eli şeyinde gezinen gamsız ruhsuz adamlardan bıktık artık, bu takım ne press yapar adamlar bile şaşı kalır, Adem'i yollarken aha dedim hoca Ali'yi oynatacak yada Oğulcanı oynatacak ama yine hüsran Ali oynamasa bile yalvarıyorum Oğulcan oynasın bari eli belinde sürekli geri dönemsin diye kasığını tutan ismi olup cismi olmayan adamlar görmek istemiyorum artık !

Fatih
Omar Luyi Marcao Saracchi
Donk/Taylan
Fegh Belh Emre Arda
Falcao
Yapar Terim yine

Fatih
Omar Luyi Marcao Saracchi
Donk/Taylan Etebo
Emre K. Kerem
Diagne/Babel Falcao
Istedigim olur