⚽ SL 20/21 H:9 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 23 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Okan
Omar Luyindama Marcao Saracchi
Taylan
Feghouli Belhanda Kılınç Arda
Falcao/Babel

Sub ; Linnes - Donk - Taşdemir - Etebo - Ömer - Akbaba - Babel/Falcao - Ali Yavuz

Ben sadece 3 puan gelmesini istemiyorum. Kötü oynayarak günü kurtarıcı 3 puanlar ile bir yere varamayız. Bu takım haftada 1 maç oynarken iştahlı ve hırslı oynamalı Sivas'ta olduğu gibi. Daha iyi oynamalıyız. Daha çok çabalamalıyız. Ligin ilk yarısını minimum 35-37 puan ile tamamlamak zorundayız.

Dipnot: Düzeltiyorum minimum 40 puan. Ulan lig 21 takımlı oldu unuttuk.

Kagit üzerinde kolay mac gibi duruyor ama bizim takimin sagi solu belli olmuyor. Daha gecen hafta lig sonuncusu ankaragücünü icerde zar zor 1-0 yendik. 2 pozisyon bulduk biri de gol oldu zaten.
Yine o tarz bir galibiyete raziyim.

Yeni hocayla çıkacaklar konuşulan isimler; Aykut Kocaman, Tamer Tuna, Ünal Karaman, Bülent Korkmaz...
Başkanlarına inat bol gollü galip gelelim.

Falcao'yu yazip Babel'i kulübeye yollayanlar maclari iyi izliyor mu acaba? Babel su takimda suan yazilmasi gereken ilk adam. Sezon basin beklentimin aksine hücum hattinda takimin suan cok net en iyi oyuncusu.

Ali Yavuz son 35 saniye görev alır diyor Ali Naci
Fizik olarak hazır değil dedikleri çocuk benim diye bodyci heriflerden daha yapılı daha fizikli

Üst Alt