⚽ SL 20/21 H:9 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 23 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kayseri sol açığının Red Kit'e dönüşmesini engelleyecek 1 formül diyebilir miyiz?

harbi demion demi

kademeye fln girdiğini düşünemiom ya da sağdan gelen ortayı direğe yakın bi yerde kafaynan uzaklaştırdığını ya da rakip kanadın peşinden koştuğunu yani olmaz yaw ztn hoca ardaya sağ bektesin dese tekrar küserler herald

sag bekler iptal, luyindama kamili yine sakatlik sezonunu acmis, marcao'nun motor erzurum macindan beri su kaynatiyor

saracchinin sakatlanip cikma ihtimali cok yüksek.

gol pozisyonuna girmekte zorlanan bir ekip oldugumuzu düsünürsek s.aybaba'ya karsi isimiz cok zor

harbi demion demi

kademeye fln girdiğini düşünemiom ya da sağdan gelen ortayı direğe yakın bi yerde kafaynan uzaklaştırdığını ya da rakip kanadın peşinden koştuğunu yani olmaz yaw ztn hoca ardaya sağ bektesin dese tekrar küserler herald

Şaka yapıyordum tabii ki ama uzun vadede skor katkısı düşük olursa ilerde sağ beke evrilebilir bence Riera misali. Atletico'da Simeone ile çalışmış bir adamın defansa dönüşmesi şaşırtıcı olmaz. Mariano'nun geriden oyun kurma olayını da yapabilir. En azından alternatif olabilir diye düşünüyorum.

O dediğin defansif aksiyonları ben de hayal edemedim orası ayrı.

Kim oynayacak lan zaten oynayabilecek topu topuna 13-14 futbolcumuz vardı.

Yine Ömer'e falan kalacağız herhalde.

sent via GSC

Babel de olmayacak işimiz çok zorlaştı başlayacam böyle işe milli maç aralarından hep zararlı çıkıyoruz yeni hoca gazıyla oynayacaklar yeni bir sakat ya da korona vakası olmaz umarım herşey iyi giderken bir sıkıntı aksilik olması bu takımın kaderi sanki

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt