ŞL 20/21 Son 16 M:1 | Atletico Madrid 0-1 Chelsea || Lazio 1-4 Bayern Münih | MS | 23 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sevilla durdurmuştu valla, Lazio gibi çöp takımlar durduramaz.

İyi savunma yapmaları lazım karşıdaki takımların, yoksa arkada çok açık veriyorlar.
En son karlı zemindeki hertha maçını izlemiştim bunların. 3-3 bitti ama ilk yarıda kontralarla duman ettiler bayern defansını. Sürekli 1e1 yakaladılar. Sağlam bitiricin varsa yenilmez değil bayern. Çünkü savunarak yenemiyorsun. En güzeli saldırıcan bulduğunu atıcan 👍

En son karlı zemindeki hertha maçını izlemiştim bunların. 3-3 bitti ama ilk yarıda kontralarla duman ettiler bayern defansını. Sürekli 1e1 yakaladılar. Sağlam bitiricin varsa yenilmez değil bayern. Çünkü savunarak yenemiyorsun. En güzeli saldırıcan bulduğunu atıcan
Frankurt yendi sanırım hafta sonu.

Hurra hücum da etmemeliler ama yoksa dağıtıyor herifler.

Her kulübün iyi fazla taraftari vardir. Sadece wolfsburg stuttgart leverkusen digerleri e göre biraz daha azdir. Almanyanin taraftar kültürü cok farkli ya. 3. lig takimlari bile full cekiyor. Ben oynarken bile altlarda 100 e yakin seyirci gelixordu bazi rakiplerde

Biz 3. Lig’de / 4. Lig’de oynarkene 3.000 kisi geliyordu :D
Acayip bir atmosfer gercekten ama tabi bizim Tataftarlar gibi degil .

Neyse simdi fark görüyoruz.
Dortmund Lig’de söyle böyle, Sevillayi götürüyor.
Bayern son maclar kötü ve Frankfurt‘a yeniliyor eksik cok , Lazioya cakiyor.
17 yasindaki cocuk bile atiyor ...

Adamlar Avrupaya bi baska hazirlaniyor

Biz 3. Lig’de / 4. Lig’de oynarkene 3.000 kisi geliyordu :D
Acayip bir atmosfer gercekten ama tabi bizim Tataftarlar gibi degil .

Neyse simdi fark görüyoruz.
Dortmund Lig’de söyle böyle, Sevillayi götürüyor.
Bayern son maclar kötü ve Frankfurt‘a yeniliyor eksik cok , Lazioya cakiyor.
17 yasindaki cocuk bile atiyor ...

Adamlar Avrupaya bi baska hazirlaniyor
Yok bizimkiler isin sov kisminda cok iyi ( ki almanlarda fena degil ). Ama gercek taraftar kültürü almanya da var. Düsseler bile full cekiyor stad.

Simeone her ne kadar sevdiğim bir taktisyen olsa da nasıl yapar bilmiyorum ama futbola gerekise 1-2 sene ara verip mentalitesini değiştirmeli kesinlikle.Futbol böyle bir oyun değil kardeşim yav kendi ligindeki dandik takımlara çakıyon tamam da Avrupa’da yoksun kardeş ne anladım bu işten.

Üst Alt