ŞL 21/22 C Grubu M:2 | Ajax 2-0 Beşiktaş | MS | 28 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 21/22 C Grubu M:2 | Ajax 2-0 Beşiktaş | MS | 28 Eylül

Herifin korona oldugunu gizlemisler

Öte yandan, Altay müsabakası öncesi Futbol Takımımıza uygulanan rutin Covid-19 PCR testlerinde negatif sonuç alınmasına rağmen kampta semptom göstermesi nedeniyle sağlık ekibimizce izolasyon uygulanarak karantina koşullarında İstanbul’a nakledilen futbolcumuz Francisco Montero’nun Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan Covid-19 PCR testinde pozitif bulguya rastlanmıştır. Montero’nun izolasyon ve tedavi sürecine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır.

Ulan atiba ne ara sakatlandı yav.

2-3 gazi oyuncu da hafta içi verirler sonra fedarasyon bize ayrıcalık tanımalı tantanası başlar

FAIunnRWQAAKqC5

Allahın izniyle bu maçta bejeke liverpool maçının skorunu tarihe gömecek bir skor alacaktır.Ajaxtan ziyade bu kargalara daha çok güveniyorum bu konuda.Gönlümden geçen ajaxın 9 10 sene önce sanırsam derbide feyanorta uyguladığı 10 0 lık tarife ama 9 a da razıyım açıkçası

Şaka maka acınası bir durum
Ben isterdim dortmunt maçı gibi kadro ile çıkıp 5 yemelerini ,Dortmund iplemeden 2 attı
Şimdi 8 yese de zevk vermez 🤨

Allahın izniyle bu maçta bejeke liverpool maçının skorunu tarihe gömecek bir skor alacaktır.Ajaxtan ziyade bu kargalara daha çok güveniyorum bu konuda.Gönlümden geçen ajaxın 9 10 sene önce sanırsam derbide feyanorta uyguladığı 10 0 lık tarife ama 9 a da razıyım açıkçası
Geçen sene Venlo'ya 13 atıtılar neden tekrar olmasın

Arkadaşlar,
bir anlık heveslerinize yenik düşmeyin derim..
Maçın kopmaması bizim lehimize olur.
Adamlar zaten sakat veya sakatlanma adayı.
Maç koparsa kimse kendini riske etmez.
Oysa kafa kafaya giderse hem Sergen hem oyuncular ha gayret diyip son limitlerini zorlarlar ve daha da zorlanırlar.
Bize ligte zayıflamış bir Beşiktaş lazım. ŞL de ne yaparsa yapsınlar. Hatta galip gelseler ülke puanıdır eyvallah derim, ama kafa kafaya giden bir maçta daha fazla yıpranıp dönüşte ligte gene tökezleyecekler.....

Üst Alt