ŞL 21/22 Final | Liverpool 0-1 Real Madrid | MS | 28 Mayıs | TV8 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 21/22 Final | Liverpool 0-1 Real Madrid | MS | 28 Mayıs | TV8

liverpool'da mental ve fizik olarak ciddi yorgunluk olduğu kesin. Real Madrid çok daha dinlenmiş ve özgüvenli gelecek

uzun zamandır sadece bu finali düşünüyorlar, defalarca bu kupayı kazanmış oyuncuları hala takımda

favorim real madrid

SON DAKIKA

Jürgen Klopp: "Thiago'nun Şampiyonlar Ligi finalinde oynayamayacağını düşünüyorum."

aciklamanin uzerinden bir kac gun gecti. son habere gore oynamasi bekleniyor...+ fabinho da yetisiyormus.

salah,mane versus vinicius,benzema ikililerinden biri mac damga vuracagi beklense de,
onceki mesajimda vurguladigim jota,diaz xfaktor olacagini dusunuyorum gol bolgelerinde. real icin *supersub joker oyuncular yine one cikar gibi 2.yari da.....

macta iki taraf adina denge ve macin bir tarafa gececegine > iki takim adina orta ucluleri belirli olacaktir diye dusunuyorum.

real de tecrubeli ayaklar kroos, modric'e sambaci casemiro uclusu
versus
thiago ,jordan henderson ,fabinho uclusu.....

bu denklemde *topa daha fazla *hukmeden *uclunun ~ macin sekline ve seyrine buyuk olcekte etki edecektir buyuk olasikla.....

real tarafi ,rakibin merkez beyni thiago'yu barcadan biliyor. thiago versus real triosu birebirleri de ayri izlenesi olacaktir kuskusuz.

macta liverpool adina en dolu ve uber konsantrasyona burunmus oyuncu acik ve net ; salah.
aciklamarini cok cesur buldum. bayagi bilenmis ve bir an once macin baslamasini bekliyor.
<-> gecmis finalde *ramos'un, kendisini *kasti sakatlamasini *gundeme getiren *salah , o gunun rovansini alacagi saati iple cekiyor elbette.

finalin hikayesi bu anlamda bakildiginda sinemasi cekilebilecek bir oyku. salah ozelinde liverpool.

finalde gol bolgelerindeki ayaklar iki takimi finale kadar tasidilar haliyle en cok onlar konusuldu her yerde...
bu finalee yonelik benim secimim *orta trio kapismalari macta en belirli bolge olacagi yonunde.

onceki mesajda belirttigim gibi. jota ve diaz onde xfaktor olarak *lpool'u finalde bir tik onde gormemin ana nedeni.

mac gunu nacizane bir iki sey daha karalamak isterim-ozellikle mac saati 11ler aciklanir aciklanmaz.....

ispanyol futbolundan nefret ettiğim için City sempatizanı olarak köküne kadar Liverpool destekliyorum bu maçta

Üst Alt