ŞL 21/22 Final | Liverpool 0-1 Real Madrid | MS | 28 Mayıs | TV8 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 21/22 Final | Liverpool 0-1 Real Madrid | MS | 28 Mayıs | TV8

Ekli dosyayı görüntüle 160445

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ancelotti ,
stoperde > mancity ilk mac 2.devresi ve rovansin tamaminda *nacho oynatmisti- *alaba ilk macin ilk devresinde sakatlandigindan *dolayi...

yaklasik 1 aydir alaba maca cikmadi realle......
bu tercih her ne kadar as olarak alaba 1.stoper olsa-da, kanimca bu tur maclarda -mac eksikligi dolayli-nasil bir durum ortaya cikacak merak edilesi...

real tarafinda bu denklem disinda degisen bir nokta ,isim goremedim.......
bu sezon klasik real cizgisi = supersub ve jokerler ile mac momentumunu rakip gardi/yorgunluk bazli vs dusmesine yakin > hemen oyuna muthis mudehale eden, taktik yonu guclu ancelotti hoca nin elindeki fark yaratan yedekler: rodrygo, camavinga, asensio uclusu....

liverpool tarafinda
Image

<<< *BTsport kanali resmen resital yapmis - kadro efsane...
*like yapanlarda bizim ozan kabak en basta geliyor :)

liverpool da thiago ve fabinho nun hazir hale gelmesi cok buyuk fark yaratacaktir kanisindayim.
yedeklerde de reale karsi daha ofansif yonu guclu isimleri mevcut.ligdeki son mactan jota,firmino ,minamino formda isimler olarak klopp'un elini cok rahatlatacaklardir macin gidisatina yonelik.

hak eden kazansin. guzel mac izletirler temennisiyle... skor tahmini ve kim kazanir secimi yapmak istemedim bu maca ozel......

iyi seyirler.

iki takimin yedeklerine baktigimiz zaman hatiri sayilir süre alan oyunculardan matip, jota, keita ve firmino yedek görünüyor.

real madrid'de nacho, vazquez, camavinga, asensio ve rodrygo yedek görünüyor.

ben ancelotti olsam bir şekilde camavinga'yı oynatırdım. Onun enerjisine ve gücüne ihtiyaç var. Liverpool fizikselliği ön plana atıyor

bakalım modric-kross ne kadar dayanacak tempoya

Üst Alt