⚽ SL 21/22 H:10 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:10 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim

Fatih Terim 'in son Beşiktaş deplasmanları bayağı korkunç durumda, umarım işin bu sefer bizim tarafımıza döndüğü maç olur, bence şu anda rüzgar bizden yana Beşiktaş hiç ama hiç hazır değil umarım 3 puanla dönen taraf biz oluruz

Muslera
Boey-Nelson-Marcao-Van A.
Berkan-Taylan - Cica
Morutan-Mo-Halil

Ne kadar Halil kanat olarak cok ozellikli olmasada Keremde dusus var baya. Ikinci yari girip yorulan savunmaya ara kosularla etkili olabilir.

İkinci lig seviyesi kadromuz ve PES 2019'da takım yönetip bir sezon takımı şampiyon yapamayacak sistemsizlikte ki sadece vasfı teknik direktör olan biriyle BJK'dan puan alamayız.
Yok hocam amatör lig seviyesinde bence kadromuz çünkü sizlere gore ne kadar vasat deyince kötüleyince o kadar futbol yorumu yapmış oluyoruz.

Hocamız doğru kadro ve sistem ile çıkar ise ki genelde bu aralar böyle maçlara doğru kadro ile çıkıyoruz en kötü beraberlik diyorum

Forumda oynanan her rezil maç sonrası bir sonraki maç için karalar bağlanıyor. Bu da gayet doğal. Ama bizim takimimizin arada sivrilip efsane oynadigi maçlar oluyor. Teknik taktikmidir, oyuncuların 200% vermesi midir, rakip takimin kötü analizimidir bilmiyorum

Ama bu maç için ben umitliyim

Üst Alt