SL 21/22 H:12 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | MS | 6 Kasım - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:12 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | MS | 6 Kasım

Hiç kimse kendi takımının puan kaybedeceğinin hesabını yapmıyor ama kaybediyor.Bunun ekran görüntüsünü al bir kenara koy,sezon sonunda keşke 8taş yenseymiş diyeceğini duyar gibiyim.Şimdi her hafta ts nin maçı ne oldu diye puan cetveline bakarsın artık.
Aynı muhabbet geçen senenin başlarında da döndü. Beşiktaş yarışa tutundu ve sezon sonunu da şampiyon tamamladı. Galatasaray'ın puan kaybedeceğini tabii ki hesaba katıyorum, yarın maçı kazanacağımızdan bile emin olamıyoruz ama Trabzonspor'un sahada gösterdiği tavır, geriye düştüğünde ya da beraberlikte hissettiği baskı bariz bir şekilde ortada. Hiçbir şeyi yaşamadan, görmeden bilmemizin imkanı yok ama gördüğüm şeylerden de yola çıkarak bir yorum yapıyorum. Trabzonspor'un oyunu sallantılı son haftalarda. Aldıkları ilk yenilgi ve rakiplerinin kazanmasında 5'in altına düşünce puan durumu o zaman görelim Trabzonspor'u. 4 takımın puanını takip etmektense sadece Trabzonspor'un puanını takip etmek ve hem bizi mental olarak rahatlatır, hem de daha fazla hedefe odaklanmamızı sağlar. Dediğim gibi yarın kazanıp 7 puanlık farkı koruyorsak birkaç hafta daha devam edersek o fark 3 haftada erir gider. Dediğiniz gibi herkesin tuttuğu takım puan kaybediyor, Trabzonspor da puan kaybedecek. Önemli olan o farkı koruyabilmek. İkimiz de farklı bir pencereden bakıyoruz, bakalım sezon sonu hangimizi haklı çıkartacak. Umarım ipi göğüsleyen biz oluruz. :hat:

Su Trabzon kadar olamiyoruz Vodafone stadinda.Her maca ezik cikip yeniliyoruz.5 senedir 1 tane mac kazanamadik anasini satayim.Yarin Karagumruk macinda olasi bi puan kaybi havlu atmamiza neden olur.Aferin Trabzon’a.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzonspor’un avantaji tek kulvar oynamalari

Pazar dan pazar’a Mac yapiyorlar

Ocak tan sonra Biz,fener ve bjk da yarisa girer

Hatta seri devam ederse Basak ta dahil olabilir

Ya her maç yapılan hatalara ben de kızıyorum ama neden bu kadar ağlama duvarına dönüyor burası hem bizim maçlar hem diğer maçlar oynanırken, bir ben mi ışık görüyorum bu gencecik takımda , eksikler çok ama yıllardır görmediğimiz o genç takımın iskeleti kurulmuş bazen vay be dedirtecek hızlı pas oyunu oynanıyor çoğu zaman hata yapılıyor a düzelecek. Şu takıma sadece Fernando ve gomia gibi iki adam monte edildiğini düşünün yahu ne bu feryat figan. Avrupa da gidiyorsun son yılların en iyi hali ile ligde fena bir yerde değilsin, sürpriz yapacak kadron var. Nedir yani bu yeni jenerasyon etkilerini ne isteniyor daha ilk senesinde ortalama 23 yaşlık kadrodan

Güzide Beşiktaş ilçesinin iğrenç mahlukatları allah belanızı versin o diliniz götünüze girsin emi tinerci pezevenkler sizi

Bir topçunun sırf moralini bozmak için anasına sövmek ne lan şerefsizler sizi maç sonunda iyi kudurttu da keyfim yerine geldi umarım bundan sonra hakettiğiniz yerlere gidersiniz çünkü pek iç açıcı değil durumunuz o üçüncülük bile fazla gelicek inşallah size

Bu çocuğa orda ne kadar küfreden mahlukat varsa hepsinin cibiliyetini s2m

Üst Alt