⚽ SL 21/22 H:18 | Adana Demirspor 2-0 Galatasaray | MS | 21 Aralık - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:18 | Adana Demirspor 2-0 Galatasaray | MS | 21 Aralık

Anladik terim gitmiyosun, lakin yanina 4-5 tane YABANCI teknik yardimci al, profosyonel yardimci al, kondisyoner, doktor, antreman tekniklerini iyi bilen, futbolcunun günlük yasantisinda yemegini kontrol edecek bi ekip!!

Hasan, davala yetmedi, levent yetmedi simdi necati ve selcuku basimiza bela ettin.. Lan antreman ve mactan sonra kebabci da solugu alan bu tiplerden kluübe ne fayda gelir,,,

Illa yabanciya gerek yok, ben olsam getiririm Tayfun Korkutu 3 tanede alman yardimcisi, simdiki durumdan eminim daha kötü olmayiz

SM-G960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Senelerdir orta özürlüsü bu takim. Bi orta acamiyorlar arkadas delirecem yaw. Bilerek yapsan bu kadar kötü orta acmazsin

Al işte tam tahmin ettiğim gibi Ocak ı işaret et Ocak geçer haziran derler.Ama kusura bakmayın size müstehak burda Burak elmas gelmesin Fatih terimle devam edecek dedik bu adam kaç senedir futbol oynatmıyor dedik benim gibi düşünen arkadaşlara moderatörler dahil saldırıldı alın şimdi tepe tepe kullanın Burak elması terimi ardayı Selçuk u.Terim ve elmas yalakaları şimdi ortaya çıkın bekliyoruz

Psikolojik olarak takımın tamamen sıkıntıda olduğu , doğaçlama ve kaos oyununa döndüğümüz şu dönemde tek tek oyuncu gömmenin bir mantığını görmüyorum.

Oyun olarak çözüm üretemiyorsak hoca değişmeli bu kadar basit.

Bi sonraki ic saha macimizda is taraftara düsüyor

Bu sekilde olmayacagini herkesin anlamasi lazim

Hem yönetimi hem de Fatih hocayi istifaya zorlamali taraftar

Takima 2 senedir kan degisikligi gerekiyor ama biz israrla transferle cözmeye calisiyoruz

Başakşehir'e karşı ilk 70 dakika sezon başı düzenimizle hiçbir şey üretemeyip son 20 dakika 4 değişiklikle kaosa çevrilen oyunla az biraz kıpırdanmamız sezon boyu acizliğimizin özetiydi. Avrupa performansımıza nankörlük etmek istemem ama topu rakibe verip alan kapatmak daha kolay yapılabilir bir oyun tarzı büyük takım top ayağındayken büyük takım biz onu hiçbir zaman görmedik.

Kadro iyi deyip şu oyuncuları övenler sizinde terimden farkınız yok.Biraz utanın arkadaş..Her sene aynı halt.,

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uzulecek birsey yok, bu takimin ilk 3'e giremeyeceği sezon başında belliydi zaten. O zaman yazdigimda bazı arkadaslar bana kus musun demislerdi ama plansızca transferler yapıp gelecegin takimini kuruyoruz dediklerinde Ozhan Canaydin sezonun bir benzerinin olacağını tahmin etmiştim.

Bu arada adana rezalet bir takım düşünün durum ne kadar vahim..Şu galatasaray takımında ikş,üç tane eli ayağı düzgün adam olsa en az üç tane atardık.Diğer yetersiz oyuncular ve teknik adamımız bile engel olmazdı.

Üst Alt