⚽ SL 21/22 H:22 | Galatasaray 1-3 Kasımpaşa | MS | 20 Ocak - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:22 | Galatasaray 1-3 Kasımpaşa | MS | 20 Ocak

para için insan hakkını yiyecek hale düşen insanın ALLAH zaten belasını böyle vermiş.bundan daha beter bela mı olur.geriye kalmış cehennem azabı,o da zamanı geldiğinde yaşayacaklar.nihat özdemirleri gs düşmanı yöneticiler kurtarır artık onları,tabii kendilerini kurtarabilirlerse :D
Nihatin hic bisey umrunda olmaz yemin ederim adam sezon sonuna kadsr devam eder bizi dusurur sonra istifa eder bakar dalgasina Gider Fener baskanligina Adayligini koyar.Adamin umrunda degil zaten Tff baskani olup olmamak

Bu penalti nasil verilmez nasil? Illa düsureceniz. 2012in intikamini alacaklar beyefendiler. Birde auuvvv ligi kapatirlar GS düsurmezler diyenler var. Böylemi 100 de 100 penaltiyi vermeyerek? Nasilsa ihaleye giren yok ölmus ligde GS son bi darbe vuralim diyorlar.

Kulüb satılırmı satılmazmı bilmem ama tek çıkış yolu zengin bir sermayenin bizi alıp yönetmesi olur. Ama bir yandanda böyle bir durumun bizim kulübümüz için imkansız olduğu söyleniyor malum liseliler yüzünden.
Liseliler yuzunden degil. Cok zengin bir sermaye turkiye ligi bataklik bir yerden mumkun degil takim satin almaz. Takimlarin gelirleri avrupali kluplere gore cok dusuk. Galatasarayi alacagina Fransadan Lensi lorienti falan satin alir. Turkiye liginde sampiyon olursan alacagin para 30 40milyon euro. Fransada sampiyon olursan 200 milyon euro.

Nihatin hic bisey umrunda olmaz yemin ederim adam sezon sonuna kadsr devam eder bizi dusurur sonra istifa eder bakar dalgasina Gider Fener baskanligina Adayligini koyar.Adamin umrunda degil zaten Tff baskani olup olmamak
öyle tuhaf bi dönem yaşıyoruz ki yarın kalktığımızda bi 3 temmuz durumu daha yaşansa ve bu seneki lig iptal edilse şike yapanlara cezalar yağsa gram şaşırmam.yani gerçekten acayip bi dönemdeyiz .

bana daha yeni dank etti bu arada...
gene öne geçtik , gene devre bitmeden yedik , gene tutamadık maçı yenildik.

golden önce morutan'ın pozisyon penaltıydı bence ama genede çok farketmeyecekti

bana göre penaltı olmayabilir bu , kayarken kolunu nereye sokacak - ele geliyor tabi ama bilemiyorum hamlesi sonucunda oluyor gibime geliyor, kasten oynamak değilde. %1000 net penaltı diyemiyorum. belki yanlış düşünüyorum ama...

elini kontrol edemiosa kaymasın
kayıom diye kolunu açmış 2 tarafı da garantiye almış herif
ne üstten ne alttan geçebilirsin böyle müdafa mı olur yaw.

Duran topu savunsak devreye önde gireceğiz olmuyor, Kerem boş kaleye atamıyor dönüp eksikken gol yiyoruz. Girdiğimiz fikstür malum direkt oynayacak 4-5 oyuncu yok kötü yapılanma vs. bir kamyon yanlış iş var üstüne neredeyse ortadaki her durum aleyhimize oluyor saçma sapan sezon hasarsız kapatsak bir an önce.
Kardeşim oyuncular profesyonel felan değil. Özellikle son dakikada yenilen gole bak; Morutan 45+1'de rakibi 4'e 3 yakalamişiz her halükarda top bizde kalması gerekirken kullanmadığı sağ ayağıyla topu rakibe veriyor.Sonra takım dengesiz yakalanıyor, Alpaslan bir şekilde önce faulle rakibin hızını kesiyor sonra savunma topu kornere atıyor.Oluyor dakika 45+2.Duran topta önce Ömer arkada adamı unutuyor,sonra Halil anlamsız şekilde eşleştiği Donk'tan ayrılıp rakip kaleye koşuyor.45+2'de.Uzatmada 2 dakika bu ara.Ve bomboş Donk golü atıyor.Bu seviyenin oyuncuları değiller, ancak altyapıda oynayabilirler.Taktik disiplin, takım oyunu, kompakt oyun vs. öğrenip o zaman futbolcu olabilirler...Sonra ikinci golde (gol olmadan Nelson'un hâlâ pas ile çıkmaya çalıştığını görünce olanca sakinliğini bozup kufrettim, kapatırsa da gol olsun kurtulalım dedim.O kadar hatadan ders almamışlar gibi.) Nelson çıkarken kaptırdı hem de Alpaslan sakatlanıp kenarda beklerken.Ön libero olmayınca da geriye çıkarılan topa müdahale edecek başka oyuncu kalmadı ve eksik şekilde kendi hatamizdan golü yeyip geriye düştük ve maç orda bitti.Torrent'e de demiştim yanlış yerden başladı,bu takımın önce gol yememesi gerekir.7 gol iki maçta.8 gol atamayacagina göre yenilirsin.Lucescu gibi önce skor sonra oyun sonra hücum demek gerekirdi.Maalesed bu teknik adam da önce pas, önce hücum diye başladı ve sonu Terim gibi olur.

bana göre penaltı olmayabilir bu , kayarken kolunu nereye sokacak - ele geliyor tabi ama bilemiyorum hamlesi sonucunda oluyor gibime geliyor, kasten oynamak değilde. %1000 net penaltı diyemiyorum. belki yanlış düşünüyorum ama...
Yanlis düsünüyorsun, penalti. Trabzon macinda Cornelius kisa mesafeden adamin eline cakiyor topu. Ozaman o ne yapsin? Ama Vücut alanini büyütüyor. O Zaman kayarken golünu vücuduna yakin tutacak.

Duran topu savunsak devreye önde gireceğiz olmuyor, Kerem boş kaleye atamıyor dönüp eksikken gol yiyoruz. Girdiğimiz fikstür malum direkt oynayacak 4-5 oyuncu yok kötü yapılanma vs. bir kamyon yanlış iş var üstüne neredeyse ortadaki her durum aleyhimize oluyor saçma sapan sezon hasarsız kapatsak bir an önce.
Herşey ayrıntıda gizli ışte. Mete renkdasim. Her branşta acı çekiyoruz. Ben buraki diğer branşları ayağı kaldiracagkaldıracağız dediği için biraz tuttuydum ama tam bir hayal kırıklığı oldu

Üst Alt