⚽ SL 21/22 H:22 | Galatasaray 1-3 Kasımpaşa | MS | 20 Ocak - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:22 | Galatasaray 1-3 Kasımpaşa | MS | 20 Ocak

Kasımpaşa Teknik Sorumlusu Ümit Şengül: "Devre arası analiz departmanımızın gösterdiği görüntüler doğrultusunda rakibi karşılama şeklimizi değiştirdik. Geçişleri çabuk yaptık. Bunun neticesinde de pozisyonlar bulduk. Golleri de bulduk. İyiydik." (beIN Sports)
Yahu şöyle saçma şeyleri nasıl söylüyorlar. Ulan dünyada ilk yapan kulüp sizsiniz bunu! Siz icat ettiniz! Afrika'ya git orada bile vardır bu. Görüntü üstü yoktur, tahta üstü vardır.

Kulüb satılırmı satılmazmı bilmem ama tek çıkış yolu zengin bir sermayenin bizi alıp yönetmesi olur. Ama bir yandanda böyle bir durumun bizim kulübümüz için imkansız olduğu söyleniyor malum liseliler yüzünden.

Su donka nasil kizmazsin? 10 sense ekmegini yemissin dünya Kadar para kazanmissin hatta bi yedek olarak simdi olmussun emekli golü atiyorsun ve eski takimini Bukadar zora sokuyorsun. Birde sevinmiyormus. Puan kazanacak mac bumuydu? Caktirmam atardim disari yine atmam o golü. Biride adem gecen sense, Lan kazancagin hic birsey yok ne düsmeye oynuyorsun ne birsey gidip golu atiyorsun. Birde GSliymis. Rakip takimin kiralik oyunculari hep bize karsi oynar, Kendi kiraladigimiz veya eski oyuncularimiz aynisi. Bu nasil is? Tamam tabiki kendini gösterecegin maclar olacak ama bunlar o maclar olmamaliydi.

Yönetim takim bu haldayken birkaç takviye yapamayacak kadar acizse derhal istifa etmeli. Hala Fatih Terim'i savunanlar var. Fatih Terim gelecegin takimini kuruyorum diye sezon başında yaptigi 10 transferle takimin resmen anasını belledi. Yönetim aciz ama bu takim Fatih Terim yüzünden su anda bu durumda.

Güntekin Onay: "Fatih Terim tecrübesiyle biraz daha dengeli ve ısıran bir takım vardı. Bugün daha çok kendi yarı sahasında bekleyen, kontra kovalayan bir Galatasaray vardı.

Soruyorum?
1.Yine geriden pasla çıkamayıp gol yedik mi?
2.Yine Halil ve Morutan önce şekeri verip tatlı yüzünü gösterip sonra virüs gibi takımın içine etti mi?
3.Yine Kerem Aktürkoglu ben oldum havasına girip sürekli top kaybı yaptı mı?
4.Yine İsmail rakip topa vurmadan yerlere yattı mı?
5.Yine penaltimiz verilmedi mi,verilsede atamadık mı?
6.Yine sol bek arkada adam unuttu mu?
7.Yine bizim gönderdiğimiz oyuncular bize karşı çok iyi performans verdi mi?
8.Yine takım her oyuncu değişikliğinde çorbaya dönüp geriye gitti mi?
9.Yine Barış Alper adamın içinden geçmeye çalışıp rakibe tosladı mı?
10.Yine Ömer Bayram isabetsiz ortalar yaptı mı?
11.Yine öne geçtiğimiz bir maçta puan alamadık mı?

Eğer bütün sorulara cevabınız evetse bu takımdan da,takımı defalarca izleyip yine bu şekilde oynatan teknik adamdan da,bu duruma el atmayan yönetimden de bir yol olmaz.Küme düşeriz.

Vardaki Hakemlerin anasini, babasini, gelecegini ,gecmisini ,sagini ,soluni onunu arkasina, onlari dogurani ,yasamasina neden olanlari varirini yogunu yatagini dosegine cumlesine nokta koyayim.Virgul koymayim.Allah caninizi Alsin.Elinizde gorun cebinizde gormeyin Colugunuzdan cocugunuzdan ciksin.

Kadro ondan da kötü. PTT analizi yapalım kank, düşeriz.
Fatih hoca oynatamiyordu kotu mu oldu yapmayin sunu Yukarda Allah var Tamam fatih Terim eskisi gibi degil gercekten kotuydu ama Onun yerine gelende biseyler versin bi zahmet .Yemin ederim Emre B,yi getirseydik 2 galibeyle cikardi su maclardan.Yillarin analizcisin sen ya 4 mactada 7 gol yeme yaziktir.2 macta 7 gol yiyor tonlarca pozisyon veriyor.

Enkaz var. Biraz da taraftar gömdü takımı sanki ft gittikten sonra takım çökecekmiş gibi
Çöktü zaten. Bu HERIF bu kaleciyi neye gore 2. kaleci yaptı. Fatih öztürk albüm calismasi için evine mi kapandı.

Ulan eklenecek ya Koskoca Galatasaray bu halde olamaz arkadaş. Bunu yaşadık 1 kere zaten yine aynı şeyler. Bu sefer şerefsiz tgc ve hakemlerde omuzumuzdan bastırıyor.

Verilmeyen penaltıyı gordun değil mi

Vardaki Hakemlerin anasini, babasini, gelecegini ,gecmisini ,sagini ,soluni onunu arkasina, onlari dogurani ,yasamasina neden olanlari varirini yogunu yatagini dosegine cumlesine nokta koyayim.Virgul koymayim.Allah caninizi Alsin.Elinizde gorun cebinizde gormeyin Colugunuzdan cocugunuzdan ciksin.
para için insan hakkını yiyecek hale düşen insanın ALLAH zaten belasını böyle vermiş.bundan daha beter bela mı olur.geriye kalmış cehennem azabı,o da zamanı geldiğinde yaşayacaklar.nihat özdemirleri gs düşmanı yöneticiler kurtarır artık onları,tabii kendilerini kurtarabilirlerse :D

Üst Alt