⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart

bu tff'nin kime hizmet ettigi belli. fener bizden sonra oynuyor. gören de avrupa maci oynadiklarini sanar persembe günü (!) fbyi cumartesi oynatsan bizi pazar oynatirsin ama fb pazar oynuyorsa biz pazartesi oynamaliydik.

Şu maç için hiç motive olamıyorum ya.Oyuncuların da canı çıktı yorgunluktan.Cezalılar vs var.Umudum yok 1 puan iyi bence

Son 3 maç bize net olarak gösterdi. Bu kadro ile hücum ağırlıklı oynamak intihar. Tahmin ediyorum Torrent de bunu kabul etti ve takımı bir dönem Pareira'nın kuşları oynattığı sekilde defansı güçlü tut kontradan bir sekilde atarsın modeline çevirdi. Ki son 3 maç bunu boktan kadroya rağmen gayet de başarılı bir şekilde geçtik.
Lig sonuna kadar bu şekilde oynayıp en iyi yerde bitirelim. Önümüzdeki sezon zatrn bambaşka olacağımıza inaniyorum.
Son olarak Antep beni hiç korkutmuyor alacağız o maçı da.

5.'lik hedefimiz var ligi 5. bitirip seneye konferans ligine gitmemiz lazım ve konferans kupasını almamız gerekiyor. O yüzden hiç öyle yedeklerle falan çıkmamaliyiz bu Antep maçına Beşiktaş'ı yendiğimiz maçın ilk 11'ini bekliyorum

Pena
Omar Nelsson Marcao Aanholt
Taylan Berkan
EmreK Feghouli kerem
Mohammed

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt