⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart

Agalar penaltı basit tamam da berkan ın müdahaleden sonra ki duruşuna ne diyecegiz... "vurdum ama bilerek olmadı diyor" resmen hakem atlar tabi! Oyununa baksana sen ya.. Bu kadar beyinsizlik olmaz yenin ederim
evet benim de dikkatimi çekti

hakem o yüzden vermemiştir ama öyle bir yüz ifadesi var ki hakem vermese kendisi gidip penaltı yaptım diyecekti adeta

Bu takımın tek yapabildiği şey kendi yarı sahasında kapanıp gelen atakları savuşturmak. Biraz ofansı düşündüğümüzde g.tü başı dağıtıyoruz. Sene başından transfer politikası o kadar kötü yapılmışki 1-2 transfer hariç diğerleri fiyasko 3. ligden gelen kerem olmasa küme düşüyomuşuz resmen.Ve yine birileri Galatasaray üzerinden ceplerini doldururken olan her zaman taraftara oluyor malesef.

Bağıra bağıra takım 2-3 orta istiyorken 1 tane bile alamayan hatta bize gelmek için bekleyen adamı bile alamayan hain Burak elmas ibra edilip de devam ederse bu camiaya yazıklar olsun.. ben hakkımı helal etmiyorum s gidin bu takımdan..

Üst Alt