⚽ SL 21/22 H:32 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:32 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan

Bastan sayayim. 1. Irfan canin kirmizisi net.2. Ilk yaridaki serdar azizin gomisi cekmesi sari kart. 3. Halile yapilan net penalti. 4. Halilin eli dogal konumda kolun üst bölgesine geliyor ve fifa kurallarina göre el sayilmiyor. Taylana verilen sacma sari kart. Serdar dursunun 2.gol öncesi net faulü formayi cekiyor ve yumruk atiyor.evet simdi bu macta sike yoktu diyebilen varmi? Bu görüntülerle fifayami gidiyorsunuz savciya mi gidiyorsunuz takimimi ligden cekiyorsunuz burseyler yapin. Bu kadar acik bir sike daha öncede yapiliyordu ama VAR yoktu kadiköyde. VAR geldi yenemiyoröardi ve yine eski düzene dönülmüs. Bi bok yapamayacaksaniz defolun gidin...

Ya gençler takılmayın

Bu maç benim hatırladığım en rezil derbilerden

Maçın hakkı da beraberlikti

Fenerde bişey oynamadı

Onlar şanslı bu kadar şansla bile 3 yıldızları var

Bu eziklik onları bu kadar gergin yapan şey bize karşı

Gene şampiyon olamadılar bu sene de..Neye yaradı ister 10-0 yen..Ortada bir kupa da yok..Sadece bugün için önemli

Adamlar 6 sezondur Kadıköy’de yenemiyorlar
Tüm maçlarda da Galatasaray eze eze oynadı
Ama tezahürat olarak
İşte böyle her sene böyle diyorlar

Eziklik seviyesi bu işte

Sense dar bütçeyle , Barçaya kafa tutuyorsun

Bak senle onlar arasındaki en büyük fark bu

Ya gençler takılmayın

Bu maç benim hatırladığım en rezil derbilerden

Maçın hakkı da beraberlikti

Fenerde bişey oynamadı

Onlar şanslı bu kadar şansla bile 3 yıldızları var

Bu eziklik onları bu kadar gergin yapan şey bize karşı

Gene şampiyon olamadılar bu sene de..Neye yaradı ister 10-0 yem.Sadece bugün için önemli

Adamlar 6 sezondur Kadıköy’de yenemiyorlar
Tüm maçlarda da Galatasaray eze eze oynadı
Ama tezahürat olarak
İşte böyle her sene böyle diyorlar

Eziklik seviyesi bu işte

Sense dar bütçeyle , Barçaya kafa tutuyorsun

Bak senle onlar arasındaki en büyük fark bu
Dengimiz değiller katılıyorum

Hadi eli filan gectim irfancanin pozisyonu nasil kirmizi olmaz?
Aslında sezonun fotoğrafı.TS maçında aynısını yaptı tak atıldı.Yediğimiz ikinci golde de benzer pozisyonda Marcao sarı gördü,adamlar gol attı, VAR iptal edecek derken gol çıktı.Halil'in golü ise tam şebeke işi.Yan hakem sırtı dönük pozisyonda el işareti yapıp golü iptal ettirdi, baktık top kolun üst kısmında yeni kurala gol, VAR golü verecek derken oyun devam etti.

yukarıda @Kubat Tokmakçı çok güzel özetlemiş gerçekten eziklikleri cok fazla 9 senedir sampiyon olamıyorlar 4-5 yıldır teneke kupa bile yok

ama bizim macı alınca sampiyon olmus sanıyorlar cidden ilginc

bende fazla doyumsuzlukmu var bilmiyorum şampiyon oldugumuzda dahi 1 gün sevinirim ertesi gün hayata devam

bunlar ve özellikle 8jklılar yaz boyunca forma giydiklerini biliyorum :asd:

Tazminatı var diye torrentle devam etmek en büyük yanlış olacak gelecek sene için. Bu yaşıma geldim ben bu kadar ruhsuz, karaktersiz bir oyun tarzı hatirlamiyorum bu tarz maçlarda. Yenilirsin de oynarsın adam gibi yenilirsin, maçı az da olsa istediğini belli edersin. Net 1 tane pozisyon yok, sahada oyuna isyan eden topçu yok, rezil oyuna rağmen 75'e kadar değişiklik yok, o yok bu yok, klübesinden sahaya hiç birşey yok yahu. Elle tutulacak bir taraf gören beri gelsin.
renktaş sezon başından beri avrupa maçları dışında her maç böyleyiz.torentle ilgisi yok.mental olarak yetersiz oyuncular var takımda ve yaşlılar var.tam aksine torpil felan müsade etmeyecek sağlam bi sistem oyunu oturtmaya çalışan torentle devam etmemiz lazım.bizim torpillilerden felan başka şekil hocayla kurtulamayız.

Birseyler yapilmali bu şaiibeler ortaya dökülmeli sebep olanlar yargilanmali. Bunlarida Baskan yapmali ama maalesef güclü baskan yok suan
renktaş 11 sene önce çıktı zaten tapeler felan görüntüler herşey net.uefa şike yaptınız dedi ama ülke federasyonuna el koyup kayyum ataması gerekirken ,rüşveti aldılar yapı kredi üzerinden sonra dediler biz iç meseleye karışmayız.o gün f5 ve kargalar sivas felan düşürülseydi çok şey değişirdi zaten.

renktaş 11 sene önce çıktı zaten tapeler felan görüntüler herşey net.uefa şike yaptınız dedi ama ülke federasyonuna el koyup kayyum ataması gerekirken ,rüşveti aldılar yapı kredi üzerinden sonra dediler biz iç meseleye karışmayız.o gün f5 ve kargalar sivas felan düşürülseydi çok şey değişirdi zaten.
Haklisin renktaş. Maalesef düzen böyle işliyor demekki.

Burak elmas bu camiayi biraz seviyorsa bu gece stajyeri gönderip, yarın floryayi okana teslim eder
he ondan sonra da arda turanı selçuğu bilmem kardeşini teknik ekibe getirir,taylan veya benzeri beş kuruş etmez futbol oynayan adamlar gene kral gibi elde tutulur .bu torent kalırsa yeni yönetim sırf torenti yemek için pislik etmezsse hocanın istediği transferleri yaparsa gs tarihinde uzun süre sonra sabri dönemleri kökünden biter

Üst Alt