⚽ SL 22/23 H:15 | Galatasaray 2-1 İstanbulspor | MS | 25 Aralık - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pilot kameradan oyuncu dışarı vurdu sanıyordum ama arka çekimden bakınca inanılmaz bir kurtarış yaptığını fark ettim elleriyle kurtarmaya kalksa topa yetişmesi imkansız hatta şöyle diyim Muslera olsa bu topu kurtaramazdı vücudunu büyüterek öne doğru ayağının ucuyla topa dokunuyor. Okan Koçuk'un son dönemlerindeki kötü performansı sonrası bu kurtarışı yaptığı içinde ayrı tebrik ediyorum.

Pilot kameradan oyuncu dışarı vurdu sanıyordum ama arka çekimden bakınca inanılmaz bir kurtarış yaptığını fark ettim elleriyle kurtarmaya kalksa topa yetişmesi imkansız hatta şöyle diyim Muslera olsa bu topu kurtaramazdı vücudunu büyüterek öne doğru ayağının ucuyla topa dokunuyor. Okan Koçuk'un son dönemlerindeki kötü performansı sonrası bu kurtarışı yaptığı içinde ayrı tebrik ediyorum.

Böyle bir pozisyonda kalecinin yapabileceği bir şey olmamasına rağmen en doğru ve kitabına uygun şekilde, dediğin gibi vücudunu büyüterek mümkün olduğunca fazla alan kapatmaya çalışarak karşılamış şutu
İpten aldı resmen

Liderliğe sevinemedik. Oyunda çok eksiklikler vardı. Biraz daha ciddi bir rakibe karşı puan kaybi garanti idi. Elbette böyle maçlar da olacaktır. Umarım Sivas maçına biraz toparlaniriz.

Daha girer girmez yazdim, bu ben dedim diye demek icin degil pekistirmek icin, Berkan falan olmaz, olmayacakta. Koy bir genc en azindan onu deneyelim bir sure bakarsin tutar, gelisir jokerin olur boyle anlarda.

Mertens + Mata + bu haliyle Yusuf + Berkan =1.5 oyuncu gibi birsey. Rakip kalite olarak gerimizde ancak fizik olarak guclu ve diri bir ekip ne olursa olsun. Kosuyorlar kendilerince alan kapatiyorlar. Ya sen onlar kadar kosacaksin ya da topa hakim olacaksin. Biz ne yaptik; dakika 65-85 arasi bir panik bir kosturmaca ustune 1.5 adam eden 4 oyuncu ile ancak bu kadar direnirsin ki ondeki oyunculardan Kerem baya baya kotuydu buna bir de PvA'nin kademe problemleri eklenince daha da bocaladik. Cikarilmasi gereken dersler belli. Umarim hoca bu oyunu bir daha izletmez bize. Okan'in o ufak mudahalesi olmasaydi bugun baya agir elestiriyorduk. Neticede kazandik, gecmiste yitirdigimiz maclarin nazari olsun ama bize buyuk buyuk buyuk ders olsun ki tekrar etmeyelim.

Artik lideriz !

Üst Alt