SL 22/23 H:27 | Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş | MS | 2 Nisan - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:27 | Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş | MS | 2 Nisan

Kim Kazanır

• Fenerbahce

Kullanılan: 17 17.2%
  • X

Kullanılan: 56 56.6%
  • Besiktas

Kullanılan: 26 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    99
  • Anket kapatılmış .
Aynen bugun zaten odesme gibi oldu puantajda. Ustune buyuk bir psikolojik cokus yasadilar. Bugun ellerinde olsa, yonetim degistirirler, hoca degistirirler. Sadece puanda degil. Haftaici, Kayseri bir carpsa bunlara aslinda, daha da zor dogrulturlar gemiyi, bejeke altina bile alabilir bunlari 2 haftaya.

Neyse, her mac, her hafta buyuk dersler cikariyoruz.. Icardi, sende oyna lan artik ! :)
Bizim derbi sonrası belki de çok fazla kırılmadılar fakat bu maçın hikayesi bambaşka penaltıyı atsalar 2-0 olacaktı ve rakip 10 kişi maça geri dönmesi imkansız hale gelecekti. Penaltının kaçıp oradan da 2-4 yenilmelerinin yıkımı çok daha büyük olacak.

Ümraniye ve Antalya maçlarını da unutmayalım.
Ümraniye maçında Geraldo’ya yapılan faul verilmeyerek sonrasında Fener’in attığı gol sayılırken , Ümraniye ‘nin son dakikada attığı gol Batshuayi’ye faul yapıldığı gerekçesiyle iptal edilmişti.
Ayrıca Antalyasporlu Fernando’nun attığı nizami beraberlik golü de pozisyon öncesi olmayan ofsayt kararı ile iptal edilmişti.
2 gol de son dakikalarda oldu. Bizim Sivas maci daha 50. dakika civariydi

bu arada ilk gole kadar bjk sahada yoktu

yeminle ilahi adalet tecelli etti ya

yani top mop oynamadan kendileri bile anlamadi nasil oldugunu bu 4 golun
oyle yok kostuk mucadele ettikde yalan
ne kosmasi ya resmen 90 dakka bjk sahada yurudu o penalti girse mac 8-0 bitecekti

resmen yuce Allah bu kadar haksizliga kayitsiz kalamadi bu sefer

cezayi direkt kesti

sanirim su son 10 macda fbye 1 max 2 penalti calinir artkn

bu arada ilk gole kadar bjk sahada yoktu

yeminle ilahi adalet tecelli etti ya

yani top mop oynamadan kendileri bile anlamadi nasil oldugunu bu 4 golun
oyle yok kostuk mucadele ettikde yalan
ne kosmasi ya resmen 90 dakka bjk sahada yurudu o penalti girse mac 8-0 bitecekti

resmen yuce Allah bu kadar haksizliga kayitsiz kalamadi bu sefer

cezayi direkt kesti

sanirim su son 10 macda fbye 1 max 2 penalti calinir artkn
Bizim oynadığımız futbol,bunlardan çok daha iyiydi.Her vurdukları girdi resmen Bjk'nin,kaçan penaltıdan sonra inanılmaz şekilde döndü maç.Hayatımda izlediğim en enteresan maçtı diyebilirim.10 kişiye karşı sahanda 1-0 öndesin tüm momentum arkanda ama son yarım saatte fark yiyorsun.Çok büyük hezimet Fb için

Bizim oynadığımız futbol,bunlardan çok daha iyiydi.Her vurdukları girdi resmen Bjk'nin,kaçan penaltıdan sonra inanılmaz şekilde döndü maç.Hayatımda izlediğim en enteresan maçtı diyebilirim.10 kişiye karşı sahanda 1-0 öndesin tüm momentum arkanda ama son yarım saatte fark yiyorsun.Çok büyük hezimet Fb için

diyorum ya aciklamasi yok su macin

futbolla aciklayamazsin

resmen metafizik bir mudahale geldi maca

resmen fbye ceza kesildi

cenk diyor cok kostuk cok mucadele ettik
ulan 90 dakika sahada yurudu herif :) ne kosmasi ne mucadelesi bjk 9 kisi oynadi
diyorum ya o penalti girse mac 8-0 olacak gibi bir hava olusmustu

tamamen baska birsey yasandi bu macda

Samet Akaydin ve Altay'ı çok beğendim. aboubakar'ın ilk yarıda Altay'ın eline bıraktığı toptan sonra Altay Altay diye bağırdılar, maç sonunda ıslıkladılar. İnanılmaz bir toplum.

Üst Alt