SL 22/23 H:29 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 15 Nisan - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:29 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 15 Nisan

Ankaragücü puan veya puanlar alabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .
Penaltı hakkında konuşan haksızdı diyen neredeyse yok nasıl da sindirip her yol mubah diyorlar aynı penaltıyı biz alsaydık federasyon binasını yıkmışlar yeri göğü inletmişlerdi işin trajikomik yanı da şampiyon olduğumuzda hakemlerle oldunuz diye bize diyecekler şu kendi rezil hallerine kollanmalarına bakmadan bu kadar da utanmaz arlanmazlar

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Şampiyon olalım da inşallah onların ne dediğinin hiçbir önemi yok.

Şu rezilliğe bakın. Gol olmasa penaltı almak için kıvranmaya başlayan Crespo, gol olduğunu görünce nasıl da fırlıyor. Öyle böyle şike dönmüyor inanılır gibi değil!

Ahahhaha ulan yaa.

Vallahi bak, Denizli faciası yetmedi, Bursa faciası yetmedi, sahalarında kupa kaldırdık yetmedi.

Dikkat edersen her bir travma bir öncekinden daha şiddetli.

Bu süreçlerde, bunların yediği hak da ayni oranda arttı.

Bu senenin diyeti ne olacak cok merak ediyorum.

Bu hak yemenin nirvanasi. Bunun sonucunda yaşayacakları master travmayı merakla bekliyorum.

fenerbahceyi sampiyon yapmak icin butun var gucleri ileri calisiyor kemalim isimiz zor ,
tek zoruma giden sey emegi ile mukemmel bir sezon geciren takimimiza bu sampiyonlugu yasatmiyacaklar olmasi.
Ülkede elden gitmeyen bir sey kalmadigi için insanlar artik olanlari dogal karsiliyor. Kaç haftadir yasananlari alman arkadaslarimla paylastim cocuklar halimize güldü hakli olarak.

Alsinlar sampiyonlugu da kupayi da popolarina soksunlar. Yani olacak olanlar o kadar belli ki. Netflix gibi tiyatro gibi senaryolar izliyoruz.

Ben artık futbolla olan bağımı sezon sonuna kadar kesiyorum. Dun resmen 5 dakikalik bir dilimde şampiyonluğumuz gasp edildi sinirlerimi daha fazla bozamam elveda.

Abi bu mentaliteden çıkın zaten admaların amacı hakemle makemle yarışta tutulup bizim paniklememizi sağlamak.Biz şikeli sezon ertesinde sırf bunları kurtarmak için uydurulan play offdan alnımızın akıyla çıkmadık mı?Bu kollamalara,şikelere,şerefsizliklere rağmen gene alnımızın akıyla çıkacağız bu işten.Takıma güvenin paniğe gerek yok alacağımız şampiyonluğun değerini artırıyolar başka bi şey değil.

Ülkede elden gitmeyen bir sey kalmadigi için insanlar artik olanlari dogal karsiliyor. Kaç haftadir yasananlari alman arkadaslarimla paylastim cocuklar halimize güldü hakli olarak.

Alsinlar sampiyonlugu da kupayi da popolarina soksunlar. Yani olacak olanlar o kadar belli ki. Netflix gibi tiyatro gibi senaryolar izliyoruz.
Gercekten bizim takimin , yonetimin, hocanin emegine uzuluyorum ya , sen okadar para harca ama karsindaki şoyle maclar ''kazansin''

Fenerbahçe, 27 maçta 16 penaltı kazanarak Avrupa’nın 5 büyük ligi ve Süper Lig’de son 20 sezonun rekorunu kırdı.

Bizim yönetim neden açıklama yapmıyor yav? Kelle alın kelle pısırık kalmayın alırlar şampiyonluğu yoksa elimizden. Verirler saçma sapan kırmızıları

Ben artık futbolla olan bağımı sezon sonuna kadar kesiyorum. Dun resmen 5 dakikalik bir dilimde şampiyonluğumuz gasp edildi sinirlerimi daha fazla bozamam elveda.
Resim

Üst Alt