SL 22/23 H:3 | Beşiktaş 4-1 Karagümrük | MS | 21 Ağustos - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:3 | Beşiktaş 4-1 Karagümrük | MS | 21 Ağustos

Bu kadar kötü Karagümrük'ten baskı yemesi tahmin ediyorum skor yüzündendir. Bjk bu defansla şampiyon olma ihtimali pek yok. B.jK'de beğendiğim ters topları çok deniyorlar ve Weghorst bu iki şeyi beğendim Lakin defansları çok baş ağrıtır.

beşiktaş çok düştü. rakip karagümrük değil de antalya gibi dişli bir rakip olsa dağıtmıştı bjk’yı.

eğer bjk maçlarında ilk 60 dakikada 2 fraklı skor bulamazsa işi zor çok zor.

edit: 2 pas yapamayan karagümrük son 15 dakikadır oyunu bayağı domine ediyor.şimdi roller değişti basan karagümrük, oynayamayan bjk. şimdi de ersin 4 metreden şutu çıkardı.

karagümrük çok net kaçırdı. ilk yarılar deli dana gibi koşma taktiği ile bu bjk’den bir yol olmaz. ligin en kötü takımlarından karagümrük 60’dan beri top göstermiyor.

beşiktaş’ın karagümrük tarafından tokatlandığı maç.

eski fenerbahçe’yi hatırlattı. maç başında basarlardı tam tempo, sonra arada kontralar.

karagümrükten bile atak üstüne atak yiyorlar. az iyi takım olsa tokatlar.

gs sözlükten göz yasartıcı yorumlar-gercek bjk bu

beşiktaş bu oyunla üç atsa dört yiyecek bir takım kıvamında.
En kötü fkgdan bile baskı yedikleri o on beş dakikada gol yeseler eminim berabere biterdi.
Rakibimiz olduklarını düşünmüyorum. Biz başakşehir konusunda dikkatli olalım derim .d.d

Valentin Rosier turkiye ligi icin cok iyi bir bektir, bunu kabul edelim. Lakin, adam surekli faul yapiyor ve bu fauller verilmiyor. Bende oynasam rahat takilirim oyle.

Biz faul yapmayinca bile sari kart goruyoruz.

Üst Alt