SL 22/23 H:3 | Beşiktaş 4-1 Karagümrük | MS | 21 Ağustos - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:3 | Beşiktaş 4-1 Karagümrük | MS | 21 Ağustos

karagümrük deplasmanımız da dünya kupası'ndan önceymiş güzel. paşa ve gümrük deplasmanlarını herifler transferle toparlamadan 6 puanla aradan çıkarma şansımız var. geçen sezon ikisinde de pts bıraktık bu sefer olmasın.

beşiktaş çok düştü. rakip karagümrük değil de antalya gibi dişli bir rakip olsa dağıtmıştı bjk’yı.

eğer bjk maçlarında ilk 60 dakikada 2 fraklı skor bulamazsa işi zor çok zor.

edit: 2 pas yapamayan karagümrük son 15 dakikadır oyunu bayağı domine ediyor.şimdi roller değişti basan karagümrük, oynayamayan bjk. şimdi de ersin 4 metreden şutu çıkardı.

karagümrük çok net kaçırdı. ilk yarılar deli dana gibi koşma taktiği ile bu bjk’den bir yol olmaz. ligin en kötü takımlarından karagümrük 60’dan beri top göstermiyor.

beşiktaş’ın karagümrük tarafından tokatlandığı maç.

eski fenerbahçe’yi hatırlattı. maç başında basarlardı tam tempo, sonra arada kontralar.

karagümrükten bile atak üstüne atak yiyorlar. az iyi takım olsa tokatlar.

gs sözlükten göz yasartıcı yorumlar-gercek bjk bu
Yanlız bu yorumu kim yaptıysa gediğine oturtmuş çok doğru tespitler. İlk dişli rakibe yenilir bunlar. Ligde dişli rakip çok bu arada adana filan demiyorum bile.

herif elmander gibi ama sakatlık durumu olacak,ne yazık ki
Olmasada sıkıntı yok. Topla ilişkisi baya kötü. Kafa toplari duran toplarda etkili pozisyon almayı biliyor. Ama alıp kat eden bir forvet değil. Bjk sıkıştığında duran top dışında etkili olamaz. Çok iyi duvarda olamıyor. Ligde iş görür ama daha iyileri mevcut. Mesela yine topla ilişkisini çok beğenmesemde cornelius bundan çok daha iyi duvar olup asist yapabiliyo. Yada h.wrigt çok daha etkili olabilecek bir isim. Seferovic formunu yakalarsa daha iyi özellikleri var yine.

Beşiktaş nedense bana sıradan geliyor, Adamlar 8 gol attı ve 7 puanda ama bence biz çok daha iyi takımız bir 10 hafta sonra bu ortaya çıkar diye düşünüyorum.
Öyle zaten. Nkodu bireysel taşıdı biraz ilk 15-20 dakika Alanya da aynı senaryo oldu. Teknik direktör hatası. Bu maçtada rakip çok kötüydü. Orta sahayı bjk ye bıraktı ve topla hiç cikamadi. Pas yapamadı. İki orta kafa golü olayı bitirdi. Tek iyi şey bu maçta salih ve nkudu nun organize olduğu goldü. Onun dışında çokta bişey görmedim ben.

Öyle zaten. Nkodu bireysel taşıdı biraz ilk 15-20 dakika Alanya da aynı senaryo oldu. Teknik direktör hatası. Bu maçtada rakip çok kötüydü. Orta sahayı bjk ye bıraktı ve topla hiç cikamadi. Pas yapamadı. İki orta kafa golü olayı bitirdi. Tek iyi şey bu maçta salih ve nkudu nun organize olduğu goldü. Onun dışında çokta bişey görmedim ben.
her maç rakip kötü o öyle bu böyle, biz de oynicaz bunlarla bakalım kötü mü değil mi o zamana form tuttular vs demeyin

ligin en iyi sağ beki rosier dedim. önceden de diyordum. 30dk oynamamış adama mı ligin en iyi beki diyeyim ne istiyorsun
Olaylar şöyle olacak daha topa vurmayan adamı şişirecegizde şişirecegiz.Seferovic gibi 2 hazırlık maçında oynadigöklere çıkarttık.
Neyse dubois iyi adam kaliteli adamda daha topa değmedi ayağı ligde beklentiyi daha oynamadan kendimiz yükseltiyoruz sonra küfür kıyamet.Geçmişten maalesef ders almıyoruz

Üst Alt