SL 22/23 H:3 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 22 Ağustos - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:3 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 22 Ağustos

Bakmadiysan konusma renktas.

Bos bir yorum olmus.
Arkadaş biz iyi mi oynadı dedik?

Boş yorum ne demek?
Varsa bir cevabın yaz nasıl oynadılar diye sorduk.

Şimdiye kadar izlediğim maçlar da hep hızlı hücuma çıktıkları için bu ligde iş yaparlar dedim
Ha sen diyorsan ki bu maçta hızlı oynamadılar bir şey diyemem çünkü izlemedim
Öyle boş yorum filan deyip ortalığı germenin anlamı yok

Antuvari bir subj yorumlama mevcud gsc de alışık olmadığım bir durum
Cizilen ofsayd çizgilerine bile inanmayanlar var, aga bu kadar basit ve bariz kurallarlada çevrili bir olayda bile artniyet arıcak kıvama geldiyseniz birdaha bu ligi 1 dk dahi izlemeyin
Zaten hakemler leş futboldan haberleri yok çoğunun öyle böyle birsürü hata yapıyorlar. Artniyetli olan dallamalarda elbette mevcud. 1 tane es gecilen sarı kart üzerinden 90dkyı hakeme yıkmak komik.
Şampiyon olduğumuz senelerde bizim es geçilen 0 sarı kartımız mı var beyler. Hakemlerle mi şampiyon olduk biz? Aptallaşmayın burayıda antuya çevirmeyin.
Kendinizdede sen futbol izleme sen Galatasaray taraftarı olma dicek, sizle aynı düsünmeyen adamı kuş ilan etcek özgüveni nerde buluyonuz olm siz?
Hakemler rakipleri hep şampiyon yapıyor senelerdir bu ligde, sadece biz kendimiz hakederek kazanıyoruz hakemide yeniyoruz gibi söylemler aptal 31 inden ileri gitmez. Kendinize gelin
tuhaf bi yorum olmuş,iyi forumlar

Fener hak etti diyenler objektif oluyor fener hak etmedi diyen objektif olmuyor bu nasıl bakış açısı renktaşlar.

Fener ayan beyan hakemler tarafından kollanıyor bunu görüp söylemenin nesi yanlış. Bir de saçma sapan antu benzetmesi yapıp durmayın, o gerizekalı yuvası buranın yanından geçemez. Takım adı yazamayan kompleks yuvasıyla burayı karşılaştırıp seviyeyi asıl siz düşürmeyin.
fener çok gol attı hakem konuşmaya gerek yok o yüzden(!) :D

Antuvari bir subj yorumlama mevcud gsc de alışık olmadığım bir durum
Cizilen ofsayd çizgilerine bile inanmayanlar var, aga bu kadar basit ve bariz kurallarlada çevrili bir olayda bile artniyet arıcak kıvama geldiyseniz birdaha bu ligi 1 dk dahi izlemeyin
Zaten hakemler leş futboldan haberleri yok çoğunun öyle böyle birsürü hata yapıyorlar. Artniyetli olan dallamalarda elbette mevcud. 1 tane es gecilen sarı kart üzerinden 90dkyı hakeme yıkmak komik.
Şampiyon olduğumuz senelerde bizim es geçilen 0 sarı kartımız mı var beyler. Hakemlerle mi şampiyon olduk biz? Aptallaşmayın burayıda antuya çevirmeyin.
Kendinizdede sen futbol izleme sen Galatasaray taraftarı olma dicek, sizle aynı düsünmeyen adamı kuş ilan etcek özgüveni nerde buluyonuz olm siz?
Hakemler rakipleri hep şampiyon yapıyor senelerdir bu ligde, sadece biz kendimiz hakederek kazanıyoruz hakemide yeniyoruz gibi söylemler aptal 31 inden ileri gitmez. Kendinize gelin
Daha hangi ofsayta insanların itiraz ettiğini izlememişsin. 1 tane ilk yarıda 1 tane maç sonunda yan hakemin normalde Varı beklemesi gereken pozisyonda direkt kaldırıp atağı kestiği pozisyonlar var yani Var çizgisi bile çizilmeyen. Sen bu maçta hakem iyi maç yönetti diyorsan sen 1 dk bile izleme bence.

Arkadaslar, basariyi kendinize hak gorerek cirkinlesen yorumlar yapmayin

Top sahada oynanir, bugunku macta hakem diyerek suyu bulandirmanin bize faydasi yok

3 haftalık periyot için bizden iyiler dedim. Cevap yetistireceğim diye okuduğunu anlayamadan yazmışsın.
3 haftalık periyota bardağın dolu tarafından bakarsan sadece 1 bireysel hatadan gol yemişiz dersin, boş tarafından bakarsan sadece 2 gol attık dersin.

Kadro uyumu ve form yakalayana kadar yeni takımlar böyle dönemler geçirir. Avrupa'da bir çok takımda benzer örnekler var.

Takım oturunca ve biraz uyum yakalayınca her maçta üstünlük kurup rakibi boğan bir takımımız olacak. Hakemler bile dizginleyemeyecek düşüncesindeyim.

Daha hangi ofsayta insanların itiraz ettiğini izlememişsin. 1 tane ilk yarıda 1 tane maç sonunda yan hakemin normalde Varı beklemesi gereken pozisyonda direkt kaldırıp atağı kestiği pozisyonlar var yani Var çizgisi bile çizilmeyen. Sen bu maçta hakem iyi maç yönetti diyorsan sen 1 dk bile izleme bence.
Antuyu okumuştur belki etkilenmistir

Banko oynar gibi gorunmekte

JJ kadro secimlerinde kotu gorunmedi bana. Kadro kalabalik oldugu icin kimi kesse laf edilecek orasi ayri
bu konuda hiç katılamayacagım sana.peres solbek,ferdi sagbek falan.alioski oyuna alınıyo diye sövenler gördüm sosyal medyada.herif gol attı fırsatını buldu ve kral oldu.

fiziken ne durumda bilmiyorum alioski ama wien macında vasattı

Üst Alt