SL 22/23 H:3 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 22 Ağustos - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:3 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 22 Ağustos

Bu macta hakemlik bir sey yoktu yapmayiniz etmeyiniz vekilim
Vardı brocum. Bak yazıyım tekrar izle.
- Valencia penalti pozisyonunda tabanla girdi.
- Szlai ilk yarı sarısı es geçildi. İkinci yarı penaltı yaptirdigi pozisyon var ikinci sarı kırmızı. Tabiki hiç oldu
- Birisi net olmak üzere offside ile kesilen 2 ads atagi var. Bu tür pozisyonlarda açık offside lari bile devam ettirip varı bekliyorlar normalde kural böyle. Sırf ads atağını kesmek için direk offside çıktı.
- Hakem tüm takdir haklarını fb den yana kullandı.
- Birde varın onyekurunun ilk penaltisinda uydurduğu offise var. Top ayaktan çıkar çıkmaz değil bir tık ilerde. Ayrıca onyekurunun hangi uzvu neresi offside da görüntüden anlayamadım ben. Yan duruyor ve en köşedeki adamın topuğu daha geride.
Tekrar izle bak. Hakemlik çok şey var.

bu konuda hiç katılamayacagım sana.peres solbek,ferdi sagbek falan.alioski oyuna alınıyo diye sövenler gördüm sosyal medyada.herif gol attı fırsatını buldu ve kral oldu.

fiziken ne durumda bilmiyorum alioski ama wien macında vasattı
Bugunku kadro dogruydu kim ne derse desin. Uclu stoper gibi oynadilar Lincoln sol kanat bek gibi oynadi

Ferdi sagda olmuyor yalniz

3 haftalık periyota bardağın dolu tarafından bakarsan sadece 1 bireysel hatadan gol yemişiz dersin, boş tarafından bakarsan sadece 2 gol attık dersin.

Kadro uyumu ve form yakalayana kadar yeni takımlar böyle dönemler geçirir. Avrupa'da bir çok takımda benzer örnekler var.

Takım oturunca ve biraz uyum yakalayınca her maçta üstünlük kurup rakibi boğan bir takımımız olacak.
Hepimiz bunu umuyor ve arzuluyoruz zaten. Yorum bu haftaya kadar olan sürece dair. Yükselmemiz lazım oyun ve iştah anlamında.

index.jpg

şu pozisyon ofsayttır orasını geçtim de bunu görünce geçen yıl kendi aleyhine olunca ofsayt çizgisinin bilerek yanlış çizildiğini ima edip var operatörü fetöcü diye ağlayan koç geldi aklıma. ağlayacak bişeyi kalmayınca çizgilere bile ağlamıştı.

Yukarda yazdım tüm hakem hatalarını yada yanlı kararlarını. Halen hakemlik bişey yok diyen varsa benden bu kadar. Tekrar izleyin daha nekadar açık söylenebilir ki hakem maçı fenere verdi diye.

Vardı brocum. Bak yazıyım tekrar izle.
- Valencia penalti pozisyonunda tabanla girdi.
- Szlai ilk yarı sarısı es geçildi. İkinci yarı penaltı yaptirdigi pozisyon var ikinci sarı kırmızı. Tabiki hiç oldu
- Birisi net olmak üzere offside ile kesilen 2 ads atagi var. Bu tür pozisyonlarda açık offside lari bile devam ettirip varı bekliyorlar normalde kural böyle. Sırf ads atağını kesmek için direk offside çıktı.
- Hakem tüm takdir haklarını fb den yana kullandı.
- Birde varın onyekurunun ilk penaltisinda uydurduğu offise var. Top ayaktan çıkar çıkmaz değil bir tık ilerde. Ayrıca onyekurunun hangi uzvu neresi offside da görüntüden anlayamadım ben. Yan duruyor ve en köşedeki adamın topuğu daha geride.
Tekrar izle bak. Hakemlik çok şey var.
Tekrar bakacagim simdi dediklerine ama hic katilmiyom. Penalti net penaltiydi. Szalai'nin sarisi atlandi ama o sarisi atlanmasa belki o sekilde penalti yaptirmayacakti vs. vs. kirmizi atlandi denemez yani. Ofsaytlarin hepsi dogruydu. Takdir hakki gibi yorumlar havada kaliyor, mac icinde ornegin ADS'li Samet lehine verilen bir faul de vardi verilmese Fener tehlikeli hucum edecekti ve verilmeyebilirdi. Ince ince dogradi diyebilecegimiz sekilde surekli duduge basvurmadi
Bu mantıkla fener sahada top oynamadı ama kazandı. Demekki futbol sadece futbol değil Ali
Fener bu maci bala kazandi desen bi sey demem ki. Bence de yuzde yuz bala kazandi. Ama hakemle kazanmadi bala kazandi

Ve asil can sikici olay su ki oyle bir kadro ve oyun kurgusu var ki boyle bala daha cok mac kazanirlar STSL'de. Kaos stratejisi tutar

Bu var sisteminin başında kim varsa tamamen insiyatifine kalmış bişey ya. Saniyenin 4de 1i geriye sarsa top hala ayakta dururken oyuncunun ofsayt durumu degisebilitor. Tam tersi de mümkün. En büyük soru işareti bu ofsayttaki var sisteminin

GscimbomMobile
Şu konuyu gündeme taşısak yapamazlar bunu bence. Saniyede 1000 kare teknolojisi var ki kullanılıyor bu maçlarda. Ancak bu pozisyonlarda bilerek temiz göstermiyorlar pozisyonları.

Neden bu konunun üstüne gidilmiyor anlamıyorum. Manipüle ediyorlar göz göre göre işte.

Ekli dosyayı görüntüle 174898

şu pozisyon ofsayttır orasını geçtim de bunu görünce geçen yıl kendi aleyhine olunca ofsayt çizgisinin bilerek yanlış çizildiğini ima edip var operatörü fetöcü diye ağlayan koç geldi aklıma. ağlayacak bişeyi kalmayınca çizgilere bile ağlamıştı.
Söylediğinde haklısın güzelde örnek ama renktas ben burda onyekuru nun neresi offside hangi uzvu vücudunun hangi kısmı anlayamadım. Yan duruyor adam.

Üst Alt