SL 22/23 H:32 | Sivasspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 29 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:32 | Sivasspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 29 Nisan

MS

• 1

Kullanılan: 21 36.2%
  • X

Kullanılan: 17 29.3%
  • 2

Kullanılan: 20 34.5%

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Sabaha kadar burdayızla fenomen olan Sivasspor taraftarı Ahmet Yaşin  patent peşine düştü

Rüyamda gördüm fb bundan sonraki 3 maçında da berabere kalıyordu arka arkaya Sivas-Giresun-Trabzon. Biz bjk ile berabere kalıyor Başakşehiri yeniyorduk fark 8 e çıkıyordu. İstanbulspor maçını kazanıyorduk fark 11 oluyor ve Fener'in maçını bekliyorduk. Fener berabere kalınca fark 10 puana düşüyor ama matematiksel olarak şampiyonluğu ilan ediyorduk. Sivas maçına şampiyon olarak çıkıyorduk. Rızaya da orda saplıyorduk.

NOT: Mabadım açık kalmamıştı uyanınca kontrol ettim :)

Fenerbahçe adına sezonun en kritik maçı olur.

Sivas biraz olsun rahatlasa da hala ateş hattına yakın.

Küme düşme hattına 4 puan mesafede, rakiplerin maçları eklenince.

O yüzden puan alıp rahatlamak isteyeceklerdir.

Bu maçta olası puan kaybında Fenerbahçe büyük ölçüde havlu atacak.

Hakemler karışmazsa ihtimali de az değil. Ama ben müdahele bekliyorum.

Rüyamda gördüm fb bundan sonraki 3 maçında da berabere kalıyordu arka arkaya Sivas-Giresun-Trabzon. Biz bjk ile berabere kalıyor Başakşehiri yeniyorduk fark 8 e çıkıyordu. İstanbulspor maçını kazanıyorduk fark 11 oluyor ve Fener'in maçını bekliyorduk. Fener berabere kalınca fark 10 puana düşüyor ama matematiksel olarak şampiyonluğu ilan ediyorduk. Sivas maçına şampiyon olarak çıkıyorduk. Rızaya da orda saplıyorduk.

NOT: Mabadım açık kalmamıştı uyanınca kontrol ettim :)

Ama kamyonu devirmişsin renkdaş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir takımın Hatay ve Antep ile oynadığı maçlar için BAY değil, hükmen ifadesini kullanmak gerekir.

BAY demek ise, ligdeki takım sayısının tek sayı olmasından ötürü, tum takimlar birbiri ile eşleşip, bir takımın o hafta rakip bulamamasindan, ilgili haftayı maç oynamadan geçmesidir.

Üst Alt