SL 22/23 H:34 | Fenerbahçe 3-1 Trabzonspor | MS | 18 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:34 | Fenerbahçe 3-1 Trabzonspor | MS | 18 Mayıs

biz bunlardan 1 maç fazla oynayacağız ligde.. bu maçta puan kaybederlerse şokella olur..
yoksa her maç sıkıntı..

Bence bu hafta Fb ile ayni sonuclari almamiz imkansiz gibi. Psikolojik acidan ilginc bir hafta olacak. Eger biz puan kaybedersek hakemlerle ite kaka Fb'yi kazandirirlar. Puan farki azalir. Ama biz kazanabilirsek umutlarini tamamen kaybederler, hakemler de kendilerini gereksiz maceraya sokmaz. Yani Fb'ye net puan kaybi yazarim.

Bu maç öncesi İstanbulspor maçını kazanırsak maç fazlasıyla puan farkı 8'e çıkıyor bizim 3 maçımız kalıyor çok konsantre olacaklarını sanmıyorum hatta şöyle bir tahminde bulunabilirim bu maçta puan kaybedip Sivasspor maçında bize şampiyonluğu kutlatırlar çünkü onların maça kadar ortamın soğumasını isteyeceklerdir.

Bu maç puan beklentisinden ziyade Trabzonspor’la yapılacak gergin atmosfer de olacak bir puan kaybı ciddi olay yaratır sahaya falan girerler diye tahmin ediyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben olsam 2 tane 6 numara koyar önlerine de nokta atışı pas atan Hamsik'i koyar 2 tane hızlı kanat oyuncusuyla maçı bitirirdim. Arkadaki 6 futbolcuyu ileriye bile çıkarmam öndekiler kafasına göre takılsın Hamsik kanat oyuncularına atacağı çapraz paslarla karşı karşıya bıraktırır.

Uğurcan
Larsen - Bartha - Hüseyin - Eren
Doğucan - Siopis
Markovic - Hamsik - Trezeguet
Umut​

Ben olsam 2 tane 6 numara koyar önlerine de nokta atışı pas atan Hamsik'i koyar 2 tane hızlı kanat oyuncusuyla maçı bitirirdim. Arkadaki 6 futbolcuyu ileriye bile çıkarmam öndekiler kafasına göre takılsın Hamsik kanat oyuncularına atacağı çapraz paslarla karşı karşıya bıraktırır.

Uğurcan
Larsen - Bartha - Hüseyin - Eren
Doğucan - Siopis
Markovic - Hamsik - Trezeguet
Umut​
hüso yerine başka biri yok mu

Üst Alt