SL 22/23 H:6 | Beşiktaş 0-1 Başakşehir | MS | 12 Eylül - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne olur

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .
Başakşehir hücumda leş gibiydi bir sürü atağı hiç ettiler özellikle 1-0 sonrası..
bjk genel olarak plansizdi al sisir weghorsta yaptılar maç boyu ama buna rağmen 3-4 tane çok net gol kaçırdılar.. Gerçekten üzülüyorum şu duruma..Bir tarafta biz pozitif futbol için bir tarafımızı yirtiyoruz adamlar 1-0 Ken bile 5 kişi geride bekliyor weghorst merkezli karambolleri kovaliyorlar şu plansız oyuna rağmen bugün maci kazanabilirlerdi..
Keny topu indiremedi adam akilli traorede sacma sapan orta tercihleri 2 olacak maci 1 de bitirdi.

Memnun değilim, bana kalsa her seyirci ingiliz seyircisi gibi olsa.

Maca diye gidiyorsun kafan şişiyor 90 dk, iki futbol izleyecez dangir dungur anlamsiz marslar falan
Onda hemfikirim keşke prömiyer ligdeki gibi olsa ama olmayacağı için bari tribünler yırtınacak doğru yırtınsın diyorum futbolcuyu uyutmasın

Tribünün sahaya etkisi olarak fbde bizim gibi kötü tsde,en iyi bjk

son 17-18 dk oynayan tayfur redmonddan daha etkiliydi.redmondın önünü kabak gibi açarsan tabiki dripling yapar.ama oyun aklı var,tayfuru iyi gördü.tabi savunması zayıf bi lucas lima,bekine yardım etmeyen munir ve sonradan oyuna giren serdar gürler kanadını bjk daha iyi kullanbilirdi.rosier oldugu yerde kaldı.o sag kanattaki traore malı kaç top ezdi öyle.kenyde çok top ezdi ama muthiş toplar indirdi.

Bjk tudorlu gsnin birebir aynisi

Aynen öyle. Tudor köylüsünün balonu da o Başak maçında patlamıştı. Sonra dikiş tutmadı zaten. Bizden uzak Allah'a yakın olsun Tudor. Aman!!!

Ismael de öyle olacak. Beşiktaş kendi evinde zor puan kaybeder büyük maçlar dışında, ki ilk büyük maçta patladılar Başakşehir karşısında, ama dışarıda sıkıntı yaşarlar bu taktikle.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

basaksehir son 15 dk çok orta yaptırdı bjkye.en büyük eksileri buydu maçta.bjknin silahı bu zaten,hücuma da cıkamadılar pek.kapandılar,bjkde yüklenmeye calıstı

bjk büyültülecek bir takım değil. Fakat başakşehir iyi takım, iyi oynadılar. Şu ana kadar gol yemediler, başarıdır.

bjk yi savunmak çok zor değil, kanatları iyi savun birde ceza alanında hava toplarında dikkat et, saçmalamaya başlıyorlar.

Bence skor yüzünden böyle yorum yapıyorsun.. bjk diğer maçların aksine bugün beceriksizdi sadece top sisirerek bile maç kazanacaklardi neredeyse..
Başakşehir kendi ceza alanı çevresinde top yapmaktan başka birşey yapmadı bjk sahasına geçince her topu hediye ettiler .. Bugün cidden kötü bir başakşehir vardı sahada ..

Üst Alt